Тим, хто розповів про зарплатні «кидки» в «Арці», «Бочонку», «Ловилці» і «Міксі», погрожують

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Після публікації статті «Обережно! Там кидають на гроші!» про махінації з виплатою заробітної плати працівникам закладів харчування, що належать Миколі і Ларисі Онулам, інтерв’юерам газети – членам громадського руху «Істина» почали погрожувати.

 

Про це на сторінці у Фейсбук повідомив голова руху Євген Главадський.

 

За його словами, сьогодні після чергової зустрічі з «кинутими» екс-працівниками ресторанів та кафе «Арка», «Бочонок», «Ловилка» і «Мікс», до нього та його заступника підійшли невідомі з погрозами.

 

«До нас підійшли агресивно налаштовані люди, і попередили про те, якщо ми будемо продовжувати свою діяльність, ми можемо поплатитися своїм здоров'ям… Тому офіційно заявляємо про погрозу власному здоров'ю і не дай Боже життю», – написав Євген Главадський.

 

«Одразу хочемо підкреслити, що на даний час ми не можемо стверджувати, що ці люди були особисто від корпорації (Онула – ред.), чи якоїсь політичної сили. Скоріш за все цих людей можна назвати такими ж жертвами в умілих руках маніпуляторів, що і призводить до таких агресивних дій», – підсумував він у своєму записі.

 

У коментарі «КП» Главадський також повідомив, що сьогоднішні погрози – не перші.

 

– Тим, хто дав інтерв’ю газеті, почали телефонувати невідомі і відверто погрожувати. Людей попередили: якщо не замкнуть рота – матимуть проблеми. Один із наших активістів тепер навідріз відмовляється спілкуватися навіть з нами. Ситуація дуже непроста, – говорить лідер громадського руху.

 

Він також зазначив, що сьогодні щодо руху «Істина» планувалася провокація.

 

– Хтось розповсюдив інформацію, що начебто ми плануємо якийсь мітинг. Одразу хочу заявити: «Істина» мітинги не проводить! – попередив Главадський у коментарі «КП» і наголосив, що суть діяльності «Істини» з-поміж іншого полягає в юридичному консультуванні тих, хто став жертвою роботодавців.

 

– Саме колишні працівники корпорації «21 століття» і є такими жертвами, – вважає він.

 

Водночас Главадський зауважив, що на сьогоднішній день до руху «Істина» звернулося за захистом своїх прав майже два десятки людей, які раніше працювали у ресторанах та кафе «Арка», «Бочонок», «Ловилка» і «Мікс» і які не отримали належних виплат.

 

e-max.it: your social media marketing partner