У Кіровограді з’явилися лінії

,

6799

Ще ніколи робота комунальних служб Кіровограда та так званих креативщиків не була настільки злагодженою. Минулого вівторка ввечері виконком міськради дав дозвіл на реалізацію проекту «Історична лінія», як буквально за годину на тротуарах обласного центру закипіла робота. Що ж це за таємнича лінія й куди вона веде? - запитували перехожі, котрі у середу вранці побачили на тротуарах пунктирну лінію білого кольору, а на ній – зелену стрічку-змійку.

 

Частина людей поставилася до незвичайних ліній з гумором. Наприклад, молодь припускала, що це, мабуть, якийсь флеш-моб, сенсу якого не зрозуміли. Хтось узагалі порівняв лінії з арабськими символами. Городяни ж середнього віку, вочевидь, через власну зайнятість, на оригінальні лінії уваги не звертали – казали, що їм байдуже, куди вони ведуть і в чому суть такого пунктиру. Натомість літні люди більш уважні.
- О, а й справді - що це? Сам себе сьогодні запитував, - зізнався один дідусь.
- А ви йдіть за цією лінією, і побачите, – радили бабусі на тролейбусній зупинці…
Насправді ж «Історична лінія» - то проект, який реалізується в рамках бренду, розробленого консультантом з розвитку територій Денисом Візгаловим «Кіровоград – рухайся зі смаком!». Нещодавно він зі своїм колегою Ільдаром Маматовим приїздив в обласний центр. До речі, саме останній запропонував реалізувати «Лінії» у Кіровограді.
Поки в місті з’явилася лише одна така дорожня «підказка» – історична. Наносив її молодий вуличний художник Олександр Литвиненко разом зі своїми друзями.
За словами організаторів, це перший крок до туристичного розвитку обласного центру, аби не лише місцеві, а й гості могли здійснити міні-мандрівку старим Єлисаветградом. На майбутнє планується нанести ще кілька тематичних маршрутів, але вони будуть іншого кольору.
«Історична лінія» прокладатиметься від Фортечних валів до Покровської церкви на Ковалівці. Вона з’єднуватиме між собою історичні місця Кіровограда. Незабаром біля кожної з таких «ліній» встановлять гарні ковані інформаційні стенди з інформацією про об’єкти на маршруті. До речі, такі вже є біля бібліотеки імені Бойченка, ресторану «Primo violino», театру імені Кропивницького та краєзнавчого музею.

e-max.it: your social media marketing partner