«Подушка під новий квітник» перетворилася на асфальтовану стоянку

, Ірина ІВАНОВА, "КП"

680

Клумба біля дендропарку у Кіровограді таки стала стоянкою для автомобілів. Якщо минулого тижня там був лише гравій, то вже сьогодні – асфальтована територія. Навіть прохання дітей - не відбирати у міста зелену зону - не вплинуло на власників.

 

- Я не знаю, хто ініціатор будівництва парковки – парк чи хтось інший. Ми зараз звернемося до міськвиконкому, до екологічної прокуратури, нехай з’ясують, хто винний. Коли я фотографувала будівництво, то мені взагалі сказали, що «ми закладаємо подушку під новий квітник»…- написала нещодавно у своєму блозі лідер екологічної громадської організації Людмила Шестакова, яка разом зі своїми вихованцями минулого тижня провела флеш-моб біля дендропарку.
Тоді діти прийшли зі штучними квітами, які встромляли у гравій, таким чином протестуючи проти знищення зелених зон в обласному центрі.
Нагадаємо, дендропарк нині знаходиться в оренді у «Корпорації ХХІ століття», президентом якої є бізнесмен Микола Онул. Останнього, до речі, свого часу вже звинувачували у знищенні зеленої зони по вулиці Яновського. Там на місці кількох десятків дерев згодом з’явився речовий ринок.

e-max.it: your social media marketing partner