Брати Капранови розкажуть у Кіровограді історію без брому і шмарклів

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

538

Письменники та видавці брати Віталій і Дмитро Капранови у Кіровограді представлять свою нову книгу – «Мальовану історію Незалежності України». Як кажуть самі автори, це історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок. Історія, яку можна читати без брому і без антибіотиків. На презентацію запрошують 5 листопада о 16:00 до обласної бібліотеки імені Чижевського.

 

Капранови розповідають, що старт «Мальованій історії Незалежності України» дали перший Президент незалежної України Леонід Кравчук та автор Акту про незалежність України Левко Лук'яненко.

 

«Мальована історія Незалежності України» – це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991 року. Вона об'єднує в одне ціле історію всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

 

Малювали історію Незалежності шість художників: лідер гурту «OT VINTA» Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

 

Окрім опису історичних подій книжка також містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.

 

e-max.it: your social media marketing partner