Собака-інвалід кілька днів охороняв покійну господиню

, Олена НЕСЕН, «КП»

355П’ятниця 13-го вважається невезучим днем. Та для песика-інваліда Джека він став щасливим. Цього дня жителі одного з будинків по вулиці 50 років Жовтня в обласному центрі повідомили захисникам тварин про собаку без задніх лап, який після смерті господині лишився на вулиці.

 

Вірності цієї собаки можна тільки щиро дивуватися. Сусіди розповіли, що старенька жінка, яка його доглядала, померла. Її знайшли лише за кілька днів. Коли міліція потрапила у квартиру, Джек нікого не підпускав до неї. Весь цей час він сидів голодний і не відходив від бабусі.


Після смерті господині щасливе і безтурботне життя собаки скінчилося. Він знову опинився на вулиці. Щоправда його трохи підгодовувала сусідка-інвалід. Та можливості до-глядати за ним у жінки немає. Під опікою у неї – десяток котів.


Насправді піклуватися про Джека мала б інша сусідка померлої, на яку та переписала квартиру. Люди розповідають, що перед смертю старенька взяла з неї обіцянку не покидати песика на-призволяще. Та тепер жінка відмовляється від собаки. Каже, він їй не потрібен.


Зараз Джек живе у волонтерки «Біму». Притулок у нього тимчасовий. Захисники тварин зараз його відгодовують, лікують і шукають надійних господарів. Кажуть, Джек поволі оживає. Не маючи задніх лап, він намагається бігати!


– Як він став інвалідом і опинився у цьому дворі, можна тільки здогадуватися. Ймовірно, у цей двір його підкинули. Поки його не підібрала ця добра бабуся, він жив під трубами теплотраси, – розповідає волонтерка Оксана Літвінова.


Зізнається, приїхала аби просто сфотографувати Джека, щоб потім розмістити оголошення про пошук нових господарів. Та коли його побачила, вирішила прихистити у себе.


Тим часом в інтернеті жінка розмістила оголошення про знайду. На щастя, його прочитали добрі люди з Москви. Дівчина Катя зголосилася допомогти собаці з придбанням спеціального візка. Через місяць він уже має бути готовий. Тож скоро у Джека з’являться власні колеса.


– Насправді це дорога річ. Такий візок коштує 300-400 доларів. Та песику він просто необхідний. Зараз Джек пересувається на передніх лапах і не хоче коритися тому, що він інвалід. Весь час намагається рухатися. Дуже життєрадісна тваринка, – ділиться Оксана Літвінова.


Орієнтовно Джеку чотири роки. У нього є всі задатки справжнього охоронця. Охоронця, який тепер шукає надійного господаря і якому буде вірним.

e-max.it: your social media marketing partner