Ніколаєнко вимагає у підлеглих зробити життя людей комфортним

, Ірина ІВАНОВА, фото Валерія ЛЕБЕДИКА, «КП»

336Очільник області Андрій Ніколаєнко вимагає у своїх підлеглих зробити життя людей комфортним у всіх сферах і, насамперед, соціальній.

 

– Коли мова йде про створення належних умов для життя людей, чиновники чомусь думають, що мова йде тільки про щось одне, наприклад, комунальне господарство: про труби, водозабезпечення, тепло… Так, це важливо, але кожен має розуміти, що однією комуналкою обмежуватися категорично не можна. Президент нам ставить завдання і ми повинні його виконувати. А це і соціальний захист, і подолання безробіття, і влаштування дитини у дитсадок, і забезпечення умов проїзду сільських дітей до шкіл, і піклування про ветеранів, і вчасна виплата зарплат... Ось що означає комфортне життя! І ми повинні над цим працювати постійно, – наголосив Андрій Ніколаєнко.


За його словами, за останні три роки в області вдалося вирішити багато проблем і не останню роль у цьому відіграла програма «Центральний регіон-2015».


– Люди самі вказували владі, що вона повинна зробити, аби навіть у найвіддаленішому селі жилося комфортно. Щось вдалося реалізувати, чимало проектів ще попереду… Саме тому ми і розпочали процес актуалізації «Центрального регіону», – зауважив керівник області і підсумував, що усі пропозиції жителів області обов’язково знайдуть своє відображення в оновленій програмі.


Як уже повідомляла «КП», актуалізовану програму соціально-економічного розвитку «Центральний регіон-2015» обласна рада розгляне наприкінці жовтня.

e-max.it: your social media marketing partner