Чоловік з однією рукою і ногою проплив три кілометри

, Ірина ІВАНОВА, фото Ігоря КОТЛЯРОВА, «КП»

254Житель Світловодська Сергій Михайленко, інвалід I групи, який внаслідок нещасного випадку втратив праві руку та ногу, у супроводі друга і під наглядом рятувальників здійснив заплив через Кременчуцьке водосховище на три тисячі метрів!


Понад годину Сергій Михайленко плив до своєї мети. Фінішувавши, чоловік запевнив, що почувається добре і радий з того, що здійснив свою давню мрію. Також він пообіцяв, що незабаром подолає ще більшу дистанцію. І в тому, що йому це вдасться немає жодних сумніві, адже торік він подолав відстані від міської пристані Світловодська до маяка. А це близько кілометра.


Сергій Михайленко віртуозно вирізає з дерева і має прекрасні роботи, які з успіхом продає та дарує друзям. Нині він мріє про новий станок для гравірування, свердління та фрезерування, аби вдосконалити та осучаснити свою роботу. Такий станок коштує близько 15 тисяч гривень. Сергій впевнений, що зможе заробити необхідну суму. Він хоче довести, що кожна людина може досягнути будь-яких вершин і подолати будь-які труднощі, якщо ставить перед собою мету та має мрію!


Увесь час запливу поряд із ним знаходився друг – Олександр Ткаліч. Він підтримав Сергія у його мрії та запропонував подолати цю відстань разом. Аварійно-рятувальний катер «Затока» постійно супроводжував плавців. На його борту перебувала мобільна група та працівники водолазно-рятувального відділення державної пожежно-рятувальної частини №17 міста Світловодська.

e-max.it: your social media marketing partner