Котлован на Конєва у Кіровограді нарешті щезне?

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

58Старий котлован, який господар земельної ділянки свого часу викопав під будівництво будинку, а потім покинув, кіровоградців, жителів багатоповерхівок по вулиці Конєва, 9,11 і 13, добряче злить. Колишня величезна яма за кілька років перетворилася на звалище різного сміття. Люди побоюються, що діти, яких там щодня бігає чимало, можуть травмуватися. Та й місцевість нині стала справжнім раєм для пацюків та іншої живності.

 

Тамтешні жителі вже неодноразово зверталися до міської влади Кіровограда, аби та бодай якось відреагувала на проблему. Утім, час минав, котлован заростав хащами, побутових відходів сюди досипали, хто скільки хотів, а чиновники тільки розводили руками. Мовляв, земля - у приватній власності, тож і дбати про неї має господар… Так тривало донедавна – доки тему котлована у блозі очільника області Андрія Ніколаєнка не підняв інтернет-користувач Юрій Вовкотруб.


Він написав, що як і більшість мешканців мікрорайону, майже втратив віру в те, що проблема таки вирішиться.
- Мені колись обіцяли, що приїде спецтехніка і частково закидає звалище в котловані землею... Але машина так і не приїхала. Навіть після трьох сюжетів на обласному телебаченні - жодної реакції. Тільки ловлять міфічного орендаря - чи то Бринзу, чи когось іншого..., - зауважував молодий чоловік.


59Як стало відомо «КП» із власних джерел, реакція Ніколаєнка на публікацію була миттєвою, навіть не зважаючи на те, що він - у відпустці. Того ж дня на місце виїхали профільні заступники голови облдержадміністрації та міського голови, а через добу на вулиці Конєва почалися грейдерувальні роботи.


Нині про котлован хіба що нагадують фотографії, які свого часу зробив Юрій Вовкотруб. Територію, де був «кратер», засипали землею. Жителі мікрорайону зізнаються, що вдячні владі за розв’язання проблеми, але тут же додають: у них з’явилася мрія – було б добре, якби питання з власником ділянки вирішилося остаточно, а на місці колишнього урвища з’явився ігровий або спортивний майданчик.

e-max.it: your social media marketing partner