Потрібен майданчик? Телефонуйте на «гарячу лінію»!

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

131

Очільник області Андрій Ніколаєнко закликає кіровоградців пропонувати місця під встановлення десяти сучасних і сертифікованих дитячих майданчиків. З 15 липня по 15 серпня можна телефонувати на «гарячу лінію» й залишати заявки. Майданчики встановлять у тих мікрорайонах обласного центру, жителі яких проявлять максимальну активність і звідки надійде найбільше дзвінків.

 

- Ми працюємо у цьому напрямку вже третій рік поспіль. Але мені цей проект особливо близький, бо в самого підростає донька, тому я, як ніхто інший, розумію потребу у місцях відпочинку для дітей, - написав голова облдержадміністрації у своєму блозі.


Обіцянку встановити майданчики Андрій Ніколаєнко разом із Сергієм Ларіним озвучили ще у травні. Саме на святкуванні Кіровоградом другої річниці здобуття статусу Танцювальної столиці в тріумфальній перемозі на проекті «Майдан’s», зі сцени пролунало неочікуване «Бути!».


На «гарячу лінію» відразу почали надходити прохання встановити майданчики у різних мікрорайонах обласного центру. На сьогодні таких заявок назбиралося уже більше сотні! А про старт проекту тільки оголосили… Тож цілком очевидно – дзвінків буде ще багато, та й конкуренція, судячи з усього, виявиться напруженою.


Останнім часом Кіровоград та область загалом суттєво змінилися у цьому плані. Все почалося з перемоги в телешоу, коли місто вибороло мільйон гривень на встановлення дитячих майданчиків. За рік ще мільйон на таку ж ціль подарував Максим Березкін - голова наглядової ради ПАТ «Креатив Груп». Далі підхопили ідею уже нинішні нардепи Віталій Грушевський і Сергій Кузьменко. Продовжив традицію і депутат облради Олександр Шаталов, який за підтримки фонду «Розвиток Кіровоградщини» та депутатів міської ради, торік встановлював, а нинішнього року доповнював новими елементами ігрові та спортивні майданчики у Кіровограді.


Облаштовуватимуть місця відпочинку для дітей наприкінці серпня - на початку вересня. Часу залишилося не так вже й багато, тож телефонуйте, агітуйте своїх сусідів, аби новий майданчик з’явився саме у вашому дворі.

e-max.it: your social media marketing partner