Замість власного житла – виселення та погрози

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

132

Нечуваний скандал, що ледь не доходив до бійки, зчинився в одному з кіровоградських гуртожитків. У приватну власність заводу перейшли промислові приміщення разом із мешканцями гуртожитку. Відтоді людям багатоповерхівки стали всіляко нагадувати, що вони там «зайві».

 

Усі дії представники заводу-власника пояснюють тим, що переселення добровільне і має на меті створення кращих умов для проживання, адже будинок знаходиться в аварійному стані. Люди ж не вірять в обіцянки, адже кілька їхніх сусідів вже виїхало зі своїх квартир ще кілька років тому, проте ремонтні роботи в помешканнях і досі не почали.


У Кіровоградській міській раді журналістів запевняють, що власники заводу мають цілком законне право розпоряджатися нерухомістю на власний розсуд.


Зокрема, заступник начальника управління власності та приватизації комунального майна міськради Лариса Шовенко пояснила, що право власності на гуртожиток ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій» отримало у 2004 році. Його надав виконавчий комітет, який на той час очолював міський голова Микола Чигрін.


- Враховуючи, що даний гуртожиток перебуває у приватній власності, безкоштовна приватизація кімнат у гуртожитку можлива лише після його передачі у комунальну власність територіальної громади міста. На неодноразові звернення керівництва міста про передачу гуртожитку у комунальну власність ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій» у своїх листах повідомляло, що не має намірів передавати гуртожиток до комунальної власності, - повідомили в міськраді.


А от в прокуратурі з такою постановкою питання не згодні. Там кажуть, що робитимуть усе можливе, аби скасувати рішення влади про передачу гуртожитку у приватну власність.


А тим часом люди побоюються за свою безпеку, адже вже мали неприємний інцидент. За словами жительки гуртожитку Світлани Васильєвої, нещодавно під виглядом заміни вхідних дверей до них завітали якісь здоров’яки, почали крутити чоловікам руки, а жінку не пускали додому, хоч та й просилася її відпустити.

e-max.it: your social media marketing partner