Кіровоградка проповзла на животі півсотні метрів, щоб дістати з каналізації цуценя

, Олена НЕСЕН, «КП»

148

Минулого тижня у каналізаційний люк на вулиці Пацаєва в обласному центрі впало цуценя. Мале три дні скиглило і кликало на допомогу, та люди були не в змозі його дістати. Зарадити не змогли й дві бригади рятувальників, які приїздили на виклик небайдужих. Бідолаху чекала вірна смерть, та, на щастя, його врятувала тендітна дівчина. Вона сама спустилася у люк і спіймала налякану тварину.

 

Коли про біду цуценяти дізналися волонтери громадської організації захисту безпритульних тварин «БІМ», одразу ж приїхали на місце. Побачивши, що самотужки впоратися не вдасться, викликали на допомогу рятувальників. Ті двічі приїздили, та спроби витягти цуценя виявилися безрезультатними.


- Рятівники були тут два рази, але дістати цуценятко так і не змогли. Хоч і приїхало їх аж 12 чоловік на двох машинах. Один із рятувальників у повній екіпіровці спускався у люк, та все було марно, - розповідає керівник організації Тетяна Кучерява.


Та захисники тварин відступати не збираються, хоч, зізнаються, вже й не сподівалися на щасливий кінець. Одна відчайдушна дівчина Надя - дуже тендітна - сама пірнула у каналізаційну трубу, проповзла у ній 50 метрів на животі, і таки дістала цуценя.


- Перед тим, як спуститися в трубу, ми обмотали Надю поліетиленом і скотчем, дали ліхтарик і покривало… Близько години вона намагалася дістати собаку і, нарешті, за третьою спробою їй це вдалося, - ділиться Тетяна Кучерява.


Потрапивши на волю, цуценятко так хутко побігло до своєї мами, що волонтери навіть не встигли його сфотографувати. Відмовилася від геройської слави і сама Надя. Вона скромно попросила теж не фотографувати її і не називати прізвище.


Щоправда, спасительці цуценяти все ж віддячили – хлопці зі служби безпеки магазину «Технополіс», які весь день знаходилися поруч із волонтерами і теж намагалися дістати собаку – вручили їй тортик і шоколадку.

e-max.it: your social media marketing partner