У Світловодську на очах у дітей невідомі вбили собак

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

 162Минулої суботи жителька Світловодська Марина Михайлівна, як і зазвичай, вирушила до магазину аби прикупити дещо для себе та собак-безхатьків – Машки, Дашки, Тішки та Мухи, - яких вона підгодовувала кісточками. Утім, цього разу, прийшовши на звичне місце, тварин не було.

 

Через знайомих жінка дізналася, що їх вбили. Удень. Прямо на очах у дітей. Сталося це у районі центральної площі та автовокзалу.


Від побаченого та почутого Марина Михайлівна довго не могла заспокоїтися, адже собаки, за її словами, нікого не чіпали та були дуже миролюбними.


Після масової зачистки, живою залишилася лише Муха. Їй пощастило, бо була з ошийником, адже колись мала господарів. Проте коли тварина її колишнім власникам набридла – її, як якийсь непотріб, просто викинули на вулицю.


Побоюючись за подальшу долю Мухи, жінка забрала тварину до себе, проте тримати її вдома довго не може – сусіди проти.


Якби серед світловодців знайшлися добрі люди, котрі б узяли Муху до себе - врятували б життя собаці. Тож жінка звертається до кожного, кому небайдуже життя тварини.


Контакти Марини Михайлівни є у редакції – телефонуйте!


Говорячи про розправу над собаками, Марина Михайлівна не могла стримати сліз. Жінка плакала і все не могла зрозуміти – чому люди нині стали настільки жорстокими. Почуте розчулило і колектив «Кіровоградки». Тому від імені всієї редакції, просимо міську владу Світловодська розібратися, хто вбив собак. І принагідно нагадуємо, що згідно зі статтею 299 Кримінального кодексу України, знущання над тваринами карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом терміном до шести місяців. Якщо ж такі дії вчинені у присутності малолітнього - штраф до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі терміном до двох років.

e-max.it: your social media marketing partner