Олександр ЛЕЩЕНКО: У нас не було весілля. Просто сказали один одному: «Давай? Давай! » і розписалися

, Олена НЕСЕН, «КП»

163

Ексклюзивні подробиці одруження відомого і улюбленого хореографа-земляка. Після п’яти років тісної дружби відомі танцюристи та керівники балету «Форсайт» Олександр Лещенко і Ліна Верес одружилися. Майже чотири місяці молоде подружжя тримало це в секреті, та днями в інтернеті з’явилися їхні весільні світлини – знімки з романтичної фотосесії, яку подарував парочці журнал Viva.

 

- У нас весілля не було. Було невелике торжество в колі наших близьких і рідних в одному з улюблених ресторанів Києва. Бенкету не було, але все ще попереду. Ми зібрали наших батьків, рідних і тихо відзначили, нікому не повідомляючи, - розповідає «Кіровоградці» Олександр Лещенко.


- Сашо, пропозицію руки і серця як зробив?
- Знаєте, ми з Ліною вже давно разом, більше п’яти років. У нас все спонтанно народжується. Тож пропозиції ніби й не було. У нас все не як у людей! (сміється). Ми давно говорили про одруження, але все ніяк не наважувалися. А потім просто сказали один одному: «Давай? Давай!» і розписалися. Все дуже просто, без пафосу і офіційних частин. Одружилися і живемо далі.


- Чи був у вас медовий місяць?
- Після того, як ми розписалися 28 березня, виїжджали до Туреччини - відправляли балет «Форсайт» працювати за контрактом. Тому поєднали, як кажуть, приємне з корисним: і роботу, і, якщо можна так сказати, медовий місяць.

e-max.it: your social media marketing partner