Подружжя просить допомогти виходити чотирьох лелеченят

, Олена НЕСЕН, «КП»

191

У селі Велика Северинка Кіровоградського району по провулку Інгульському з дерева впало лелече гніздо. Тепер четверо маленьких пташок залишилися без піклування батьків. Зараз про лелеченят дбає подружжя Димитренків. Але годувати бідолаг самотужки родині не по кишені – риба, яку ті постійно просять, дорогувата, тож рятівники сподіваються на допомогу всіх небайдужих людей.

 

Пташина біда сталася минулої середи. Ні з того ні з сього величезне гніздо впало на землю і майже повністю розсипалося. Галина Димитренко розповідає, що коли побачила під деревом маленьких лелеченят, відразу забрала їх до себе у двір.


- Старі лелеки живуть у нас майже півстоліття. За цей час бувало таке, що пташенята випадали з гнізда, але щоб воно саме рухнуло – це вперше. На щастя, лелеченята не постраждали і почуваються нормально. Ось тільки батьки до них не прилітають. Ми вже малих і на гараж садили, та даремно, - розповідає жінка.


Її чоловік узявся сам виготовити гніздо і облаштувати його на даху. Подружжя сподівається, що старі лелеки все-таки повернуться до виводку і дбатимуть про нього. А поки така турбота лягла на людські плечі.


- Птахи, окрім риби, нічого не їдять, а ми не можемо весь час її купувати, знаєте, яка вона дорога?! Якби нам допомогли з харчами для малечі! – бідкається Галина Димитренко. - Бо коли старі лелеки почнуть кормити пташенят, невідомо. А малі просять їсти постійно... У багатьох людей є ставки в оренді, може, вони відгукнуться?

e-max.it: your social media marketing partner