У Кіровограді жінка стрибнула з дев’ятого поверху

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

748

Її умовляли не робити фатального кроку, але вона не послухала... Трагедія сталася вранці. Минулої суботи люди помітили, що недобудовою по вулиці Жадова в обласному центрі блукає жінка. Вони тут же викликали рятувальників, утім допомогти останні не змогли – не зважаючи на умовляння, та таки кинулася з майже 30-метрової висоти. Що стало причиною суїциду – наразі не відомо.

 

Сьогодні усі обставини справи з’ясовують слідчі. Однак, єдине, що можуть сказати правоохоронці – жінці було 53 роки. Ані мотиви самогубства, ані інші деталі вони не озвучують. Кажуть, офіційна інформація буде лише тоді, коли завершиться слідство.
Того дня рятувальники прибули блискавично. Був із ними і психолог. Він говорив до жінки, просив не зводити рахунки з життям, намагався з’ясувати, що спонукало до такого кроку, але та була наче у трансі.
- На всі запитання і умовляння відповідала односкладно і категорично, - констатують в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Очевидці розповідали, що вона на верхньому поверсі ходила то на одну сторону будинку, то на іншу. А потім вийшла на бетонну плиту від балкону. То підходила до краю і стояла навшпиньках, то поверталася до балконних дверей.
Поки велися переговори, рятувальники піднялися до жінки поближче, але їм не вистачило буквально кількох кроків, аби вхопити і втримати її.
На перший погляд, жінка не справляла враження неблагополучної – зовні виглядала охайно. Люди також говорять, що раніше її у своєму мікрорайоні не бачили, а тому припускають, що загибла свідомо пішла на самогубство, приїхавши чи прийшовши до недобудови.
Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом самогубства.

e-max.it: your social media marketing partner