Олександр ШАТАЛОВ: Бренд Кіровограда визнали найкращим гуру-фахівці з усього світу!

, Олена НЕСЕН, «КП»

12345

Як казав відомий письменник Рей Бредбері, перемога є там, де відбувається рух вперед. Здобувши гран-прі на міжнародному фестивалі у Мінську, наше місто довело: якщо цей рух здійснюється ще й зі смаком - перемога просто неминуча.

 

«КП» уже розповідала про те, що саме концепцію брендингу Кіровограда найвідоміші брендологи й маркетологи територій назвали найкращою з-поміж багатьох інших, представлених на фестивалі у Мінську. Головний ідеолог цього креативного проекту Олександр Шаталов повідомив, що тепер світові експерти планують приїхати й до нас. Тож уже в недалекому майбутньому можемо очікувати на нові та ще цікавіші креативні форуми.
- Наша робота над брендингом була тривалою, і я радий, що цей проект створений і уже втілюється в життя. Перемога для Кіровограда дуже важлива, адже членами журі були експерти не тільки з країн СНД, а гуру-фахівці з усього світу. Тому їхнє визнання роботи, яку ми здійснили спільно з небайдужими кіровоградцями і спеціалістами з Москви, насправді дорогого варте. Я був на форумі в Мінську, спілкувався з членами журі. У них є бажання приїхати у Кіровоград, допомогти нам розвивати цей бренд. А це - ще один привід представити місто, привезти до нас свіжі ідеї. Не завжди всі вони реалізуються і приймаються жителями - це нормально, але Кіровоград має бути в цьому плані передовиком і не здавати позицій, - впевнений Олександр Шаталов.
За його словами, особливостями наступного форуму «Креативне місто» стане те, що закордонні фахівці будуть не просто розповідали про брендинг територій, а давати конкретні поради, як у Кіровограді запровадити той чи інший проект.
У цілому Олександр Шаталов задоволений втіленням у життя ідеї «Кіровоград - рухайся зі смаком!». Окинувши місто свіжим оком, відмічає – культурне життя в обласному центрі пожвавилося.
- Я радий, що у нас в Кіровограді з’явилися нові креативні штучки, ряд сувенірної продукції. Це позитивно, це завжди добре! - каже він. - Я дивлюся відео в інтернеті, де на площі Олександр Лещенко збирає молодь і проводить танцювальні флеш-моби. Це просто чудово! Тішить і той факт, що у місті з’явилася історична лінія. Та й наш театр тепер проводить дуже цікаві заходи. Культурне життя в Кіровограді виходить на новий рівень.

e-max.it: your social media marketing partner