Ніколаєнко про медиків: «Мені вже отут сидить ваша корпоративна солідарність!»

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

742

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко заявив, що відповідальність медиків за два резонансні випадки зі смертельними наслідками – молодої кіровоградки в жіночій консультації №1 та немовля в Устинівській ЦРЛ - не обмежиться тільки доганами. Очільник регіону особисто проситиме прокурора, аби винні відповіли по всій суворості закону.

 

- Мені отут (по горло - ред.) сидить ваша корпоративна етика і солідарність! Доганами ці два страшні випадки не закінчаться! Я особисто візьму питання на контроль, переговорю із прокурором. Ці горе-лікарі будуть сидіти! Тоді буде інший рівень відповідальності. Гроблять, адже знають, у нас таке законодавство, що максимум – виженуть із роботи. Мене не мучитимуть докори сумління, якщо когось відправлять до в’язниці…, - заявив Ніколаєнко під час учорашньої апаратної наради.
Раніше «КП» повідомляла про два резонансні смертельні випадки в медичних закладах області: 19 червня у кіровоградській жіночій консультації №1 під час маніпуляцій померла 21-річна дівчина, а за п’ять днів до цього - 14 червня - у пологовому відділенні Устинівської ЦРЛ померла новонароджена дитина. Її мама нині знаходиться в перинатальному центрі.
- Щодня ми боремося за життя породіллі. Ситуація то покращується, то стає критичною. Пацієнтка непритомна, на апараті штучного дихання… Уже двічі приїздили консультанти з Києва, з ними ми постійно проводимо консиліуми в он-лайн режимі. Сподіваємося на краще, - розповіла у коментарі «КП» про стан жінки головний лікар перинатального центру Тетяна Мітєва.

e-max.it: your social media marketing partner