Придбай товар або послугу – подбай про бездомних тварин

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

1011

Акцію громадської організації захисту тварин «БІМ» з такою метою вже влаштовували у Кіровограді. До міжнародного дня захисту дітей її проводили юні волонтери. Вони власноруч виготовили для продажу різні декоративні речі у вигляді тварин. Зароблене того дня спрямували на стерилізацію, придбання кормів та ліків для бездомних котів та собак. Утім, зупинятися на досягнутому ні «БІМівці», ні волонтери не збираються.

 

Нинішня благодійна акція «БІМу» - довгострокова. Вона вже стартувала і триватиме до 4 жовтня – міжнародного дня захисту тварин. До її підготовки та проведення долучилося чимало любителів котиків та собак. Саме вони у соціальних мережах пропонують надання тих чи інших послуг (в залежності від професії благодійника) чи якийсь товар на продаж. Виручка у повному обсязі піде на потреби тварин-безхатьків.
За словами Тетяни Кучерявої, керівника громадської організації «БІМ», благодійний розпродаж - це, перш за все, чергова спроба привернути увагу людей до проблеми бездомних кішок та собак. Тож людина, яка візьме участь в акції як продавець чи покупець, долучиться до вирішення проблеми й таким чином особисто зможе допомогти.
- Важко переоцінити важливість фінансового аспекту у нашій діяльності. Адже все - починаючи від годування тварин до їхньої стерилізації або лікування, а також місця для перетримки - коштує грошей. Ціна операції зі стерилізації в середньому становить 350 гривень. Післяопераційний догляд триває від 2-х днів до 2-х тижнів залежно від способу, яким робиться операція. Якщо ми візьмемо звичайний спосіб і двотижневий догляд (за умови відсутності ускладнень і необхідності додаткового медикаментозного втручання), а також годування й обробку швів, то це коштуватиме близько 10 гривень на день. Це якщо перетримка тварини безкоштовна. Платна ж - від 30 гривень на добу плюс їжа.
Поки всі ці витрати лягають на плечі (точніше гаманці) наших волонтерів, бо фінансування як такого організація не має. Тому дякуємо всім небайдужим людям за підтримку і пожертвування. Але поки реальність така, що наші витрати суттєво перевищують благодійні пожертви. Власне, тому ми й організовуємо такі акції, - говорить Тетяна Кучерява.
І хоча благодійний проект стартував нещодавно, волонтери «БІМу» вже підготували для кіровоградців багато цікавих лотів на продаж. Наприклад, хтось запропонував свої послуги як перекладача, хтось зголосився за невелику ціну зробити стильну зачіску, а хтось – провести професійну фотосесію... Крім того, на офіційній сторінці кіровоградського «БІМу» можна придбати багато чого: від ковзанів, йогуртниці до оригінального хенд-мейду. Такі речі будуть цікаві передусім молоді, бо проводять благочинний розпродаж однолітки. На сайті вони можуть потоваришувати та поділитися тією чи іншою інформацією про тварин. Наприклад, хтось безкоштовно в добрі руки віддає кота чи собаку, а комусь потрібна порада щодо утримання тварин чи певна послуга.
Зацікавились? Тоді радимо вам відвідати офіційну сторінку «БІМівців», де можна знайти для себе чимало корисної інформації.
Якщо ж ви готові приєднатися до акції – телефонуйте Тетяні Кучерявій за телефоном 095-46-75-619, або шукайте кіровоградських захисників тварин у соціальних мережах, набравши у полі пошуку «Громадська організація захисту тварин «БІМ».

e-max.it: your social media marketing partner