У Кіровограді в жіночій консультації №1 померла молода жінка

, Оксана КОСАРЄВА, фото Валерія ЛЕБЕДИКА, «КП»

DSC 81Їй було всього 21 рік. Лікар повинен був зробити планову гінекологічну маніпуляцію, але під час неї організм пацієнтки негативно відреагував на медпрепарат. Внаслідок цього настав анафілактичний шок. Врятувати молоду жінку, на жаль, не вдалося.

 

Трагедія сталася у жіночій консультації №1, що на вулиці Жадова в обласному центрі. Туди кіровоградка звернулася з передпухлинною патологією статевих органів. Іншими словами – з ерозією шийки матки. На той день пацієнтці призначили діагностику ерозії. Маніпуляція відбувається під місцевою анестезією.
Лікар-гінеколог, яка проводила процедуру, - фахівець із 25 річним стажем. Колеги говорять – це досвідчений медик, тому підозрювати її в некомпетентності не можна.
Перед маніпуляцією у молодої жінки проводили пробу на анестетик. Реакція була від’ємною. Однак під час лікарського втручання організм відреагував інакше…
Начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Рибальченко пояснює: такий випадок - один на мільйон і передбачити його не можливо.
- Це індивідуальна реакція. На жаль, так склалося, що ні персонал консультації, ні швидка, яку викликали одразу ж і яка прибула миттєво, не змогли врятувати пацієнтку. Хоча, повірте, робили усе можливе, - говорить він.
Учора в жіночій консультації працювала спеціальна комісія. Вона, а також правоохоронці з’ясовуватимуть обставини та причини смерті. Однак останнє слово буде за судово-медичними експертами.

e-max.it: your social media marketing partner