Напад на Ігоря В’юна: міліція схиляється до версії хуліганства, а не злочину проти журналіста

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

85589«КП» вже повідомляла, що тиждень тому журналіста обласної телерадіокомпанії Ігоря В’юна невідомий облив зеленкою. Це сталося в обідній час на головній площі Кіровограда. Того ж дня на 101-му мікрорайоні міста, де живе журналіст, кількома годинами пізніше з’явилися листівки, в яких останнього поливають брудом. Ігор В’юн вважає, що обидва факти пов’язані і мають одного замовника. Сьогодні правоохоронці оприлюднили фоторобот нападника.

 

За тиждень часу, зі слів потерпілого, слідчим вдалося з’ясувати небагато. Тай узагалі правоохоронці схильні до думки кваліфікувати інцидент із зеленкою як звичайне хуліганство. Мовляв, нічого спільного з професійною діяльністю журналіста цей напад не має. Сам Ігор В’юн вважає інакше. Більше того, на його думку, обидва факти слід об’єднати в одну справу і з цього ракурсу шукати винних.
- Позавчора я і стажер, який був свідком нападу, склали фоторобот. Наші свідчення щодо зовнішності нападника повністю співпали! Це високий, молодий чоловік, якому на вигляд 22-25 років, спортивної статури, темноволосий, не надто коротко стрижений, має масивний ніс… Узагалі-то мені здалося, що раніше я вже десь його бачив. Цілком імовірно він займається у якійсь секції…, - розповідає журналіст і додає, що у письмовій формі просить слідчого дати дозвіл на оприлюднення фоторобота. І вже сьогодні, 20 червня, такий дозвіл Ігор В’юн отримав.
«Кіровоградський МВ УМВС України в Кіровоградській області просить допомоги у встановленні особи підозрюваного.462
Працівники міліції звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про особу чоловіка, причетного до скоєння кримінального правопорушення за статтею 296 Кримінального кодексу (хуліганство), або хто був свідком даної події, повідомити за телефонами: (0522) 39-41-56, 39-75-19, 22-17-34 або до найближчого відділення міліції за номером «102»», - йдеться у повідомленні міліції.
Тележурналіст також зауважує, що подав ще одну заяву до органів внутрішніх справ – на цей раз з приводу листівок. Каже, їх і досі продовжують поширювати по 101-му мікрорайону.
- У мене назбиралася вже ціла купа цього мотлоху. Листівки ж не з’являються з повітря… Їх хтось розносить і до того ж уже тиждень часу, - констатує Ігор В’юн.
Нагадаємо, це вже не перший напад на тележурналіста. Торік на початку вересня пізно ввечері його побили біля під’їзду будинку, де він мешкає. Тоді у журналіста теж були підстави пов’язувати інцидент зі своєю професійною діяльністю.

e-max.it: your social media marketing partner