Колишнє керівництво Новоархангельської РДА звинувачує нинішнє у замовному замаху

, Олена Несен, "КП"

1432Це трапилося увечері останнього дня вересня. За словами Василя Бугаєнка, він під’їхав до свого двору на автомобілі. Вийшов із машини,  аби відчинити ворота, як позаду пролунав постріл. Згодом з’ясувалося, стріляли в екс-очільника району з рушниці. Куля влучила чоловікові під коліно. Він одразу звернувся у лікарню і до правоохоронців.

У коментарі «КП» Василь Бугаєнко заявив, що розцінює інцидент як замах на життя. Каже, підозрює, що до цього причетне нинішнє керівництво Новоархангельського району.

– Якщо кримінал прийшов до влади у районі, то що, не будуть стріляти? Це, я вибачаюся, кримінальний авторитет, що тут ще говорити?! – каже співрозмовник «КП» і припускає, що таким чином його хотіли залякати.

– Пішли такі чутки, що я повертаюся на посаду голови райдержадміністрації. Я не знаю, звідкіля вони взялися, – уточнює Бугаєнко, відповідаючи на питання про ймовірні, на його думку, причини замаху. – Ви хочете сказати, що нинішнє керівництво району злякалося цього і вирішило таким чином вирішити питання? – уточнює «КП».

–Так, – відповідає потерпілий.

Тим часом нинішній очільник Новоархангельського району Дмитро Зубов називає таку заяву Бугаєнка нісенітницею.

– По-перше, раніше таких звинувачень з боку Бугаєнка я не чув. До мене не звертався ні він, ні правоохоронні органи. А по-друге, це повна нісенітниця, – коротко заявив «КП» Зубов.

А поки колишній і нинішній голова з’ясовують стосунки, правоохоронці відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 296 Кримінального кодексу – хуліганство з застосуванням зброї.

Коментувати бодай якісь деталі чи версії інциденту у міліції навідріз відмовляються. Єдине, що уточнили, зараз відпрацьовується кілька версій нападу.

– У справі призначено кілька експертиз, проводиться досудове слідство, відпрацьовується кілька версій і проводиться робота по встановленню осіб, причетних до скоєння даного кримінального правопорушення, – сухо зазначили в управлінні МВС області.

Нагадаємо, Василь Бугаєнко очолював Новоархангельську райдержадміністрацію до травня 2010 року. Одночасно був головою Новоархангельської районної організації Партії регіонів. У лютому 2013 його призначили головою Смілянської РДА. Після подій на Майдані його звільнили.
e-max.it: your social media marketing partner