Сьогодні всі займаємось волонтерством, а після перемоги повернемося до звичних справ

,

11954«Центральноукраїнська волонтерська організація» оперативно відреагувала на виклик і стала одним із логістичних центрів у Кропивницькому, який отримує, формує і передає допомогу тим, хто її потребує.

– Допомога надходить із різних країн Європи. Це і засоби гігієни, і медикаменти, і дитяче харчування, і одяг та інші речі, загалом все, на що зараз є запит від переселенців і бійців, – розповідає волонтер Олексій Плаксій. – «Центральноукраїнська волонтерська організація» щодня нагадує величезний мурашник, в якому кожний знає своє завдання і сумлінно його виконує. Все частіше до нас доєднуються інші «мурашки»-волонтери, небайдужі люди з великим серцем. Хочу подякувати людям, які постійно в команді – це: Андрій Курьян, Андрій Каташов, Сергій Марченко, Анастасія Козловцева з родиною, Артем Мамченко, Віктор Душак, Тігран Хачатрян та іншим волонтерам із інших міст. Сьогодні всі займаємось волонтерством, а після перемоги повернемося до звичних справ.

11955Не один вантаж уже відправили в гарячі точки.

– Особисто я відвіз дві машини. Нині вирішується питання із транспортом, який необхідний для перевезення гуманітарної допомоги та евакуації людей. Знайшли вдалий варіант – за 6500 доларів. Нині збираємо кошти, щоб забрати бус і вже приступати до роботи, – зазначив волонтер Олексій Плаксій.

Допомогти можна, перерахувавши кошти на карту «Райффайзен Банк Аваль»: 4119 9700 6172 5929

текст: Олена Сідорова
фото: Людмила Попудінаe-max.it: your social media marketing partner