У Кропивницькому й Олександрії сесії провели 4 грудня

,

10858Кропивницький

Новий склад міської ради сформували вісім партій – 42 депутати. Найбільше мандатів у партії «Пропозиція» – 9.

Спочатку Андрій Райкович, якого вдруге обрали міським головою, склав присягу. Нагадаємо, він балотувався від «Пропозиції» і переміг у першому турі. За нього проголосували 53,53% виборців.

– Тільки розумна, збалансована економічна політика, реальний, прозорий бюджет, якісна, ефективна управлінська вертикаль дозволить містянам відчути, що у Кропивницькому влада професійна, справедлива, що депутатами стали не популісти, а професіонали, які чесно представлятимуть інтереси громади, – сказав Андрій Райкович.

Найперше – депутати перейменували Міську раду міста Кропивницького на Кропивницьку міську раду, а виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького – на виконавчий комітет Кропивницької міської ради.

Після цього звільнили Андрія Табалова з посади секретаря міськради у зв’язку із закінченням терміну пов­новажень. На його місце обрали Олега Колюку від фракції політичної партії «Пропозиція». Раніше він працював начальником управління власності міської ради.

Далі новообрані депутати на вимогу суду поновили на посаді екс-заступника міського голови Олександра Грабенка. Втім наступним прийняли рішення про його звільнення у зв’язку із закінченням терміну повноважень. Нагадаємо, Грабенка звільнили за порушення присяги місцевого самоврядування у листопаді 2018 року.

Також у зв’язку із закінченням терміну повноважень змінили склад виконавчого комітету і звільнили усіх заступників міського голови. Повторно на ці посади затвердили Олександра Мосіна та Олександра Вергуна. Новими обличчями стали Михайло Бєжан і Сергій Колодяжний. Керуючою спрaвaми виконaвчого комітету признaчили нaчaльницю відділу кaдрової роботи міської ради Світлaну Бaлaкірєву. Старостою у Новенському окрузі призначили Любов Марченко, яка до цього працювала керівником ЖЕО №2.

 

Друге і третє засідання першої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання відбудуться 16 і 22 грудня.


  

10855

 

 

⊲ Разом зробимо місто кращим, комфортним, безпечним, сучасним. Містом сили, високої культури і великих можливостей. Містом щасливих людей.Андрій Райкович, міський голова Кропивницького

 

 

 
Олександрія

На виборах в Олександрії переміг колишній очільник Кіровоградської ОДА, президент футбольного клубу «Олександрія» Сергій Кузьменко. Присягу він склав 4 грудня в міському будинку культури – олександрійському театрі.

Сергій Кузьменко покликав на сцену колишнього мера Степана Цапюка і подякував йому за багаторічну роботу.

– Для тих, хто розказує, що Кузьменко буде мером максимум пару років і піде в парламент чи ще кудись, скажу: я буду працювати пов­ний термін! Це як мінімум! – наголосив новообраний міський голова. – А взагалі серйозний мер із серйозною командою – це потенціал на 15, а може й 20 років! Правда, Степане Кириловичу?

Парк Шевченка і кінотеатр будуються за кошти інвесторів. Жодної копійки з міського бюджету не буде залучено.

– Я прийшов вкладати в це місто, а не заробляти на ньому! Вірю, що у наших підприємців є потенціал, щоб олександрійці споживали місцеві сири і ковбаси, носили одяг, пошитий в олександрійських ательє. Ми – для міста, а не місто для нас! І досить зіт­хати за непрацюючими шахтами та старими радянськими підприємствами, вони не запрацюють. Досить згадувати, як було колись, бо цього більше не буде! Треба відкривати нові підприємства, починати нові проєкти і будувати нове життя! – наголосив Сергій Кузьменко.

Наступного дня, 5 грудня, депутати міськради затвердили секретаря міської ради Вікторію Косяк. Раніше вона працювала керуючою справами виконавчого комітету Приютівської громади.

Перший заступник – Юрій Гугленко. До призначення був першим заступником голови Кіровоградської облради.

Заступником із економічного напрямку обрали місцевого підприємця Юрія Шклярука.

Соціальний напрямок доручили ексзаступниці селищного голови Приютівської ОТГ Ірині Чемерис.

Керуючий справами – колишній голова Петрівської РДА Сергій Завалій.

Також у команді працюватиме молодий архітектор Олег Воробченко, який вивчає передові урбаністичні ідеї, щоб утілювати їх в Олександрії.


 

10854

 

 

 

 

⊳ Новий світовий тренд – невеликі місцеві виробники. Відкрию секрет – уже є реальні домовленості з відродження виробництва олександрійського пива!

Сергій Кузьменко, міський голова Олександрії 

 

 

  

Коротко

⊲ У Долинській 27 листопада група депутатів зірвала сесію. Так заявив міський голова Євгеній Звіздовський. Один із депутатів Долинської ОТГ – Олександр Коренков – згодом звинуватив новообраного мера в узурпації влади, бо той на узгоджувальній зустрічі з главами фракцій не прийняв жодної їхньої пропозиції щодо розподілу посад у раді.

⊲ У Гайвороні перше засідання міської ради восьмого скликання відбулося з другої спроби – 1 грудня. Перша спроба не вдалася через розбіжності у баченнях порядку денного та порядку розгляду питань.

 текст: Наталка Маринець, Олена Сідорова
фото: Ігор Демчук

e-max.it: your social media marketing partner