Журналіста обласного телеканалу облили зеленкою

, Оксана КОСАРЄВА, «КП», фото Кирила ЮЩИШЕНА

588

Наприкінці минулого тижня журналіст обласної телерадіокомпанії Ігор В’юн поплатився за свою цікавість до прихованих від ока пересічних жителів області речей і чималу кількість резонансних розслідувань, пов’язаних із ними, – у самісінькому центрі Кіровограда невідомий облив його зеленкою. Це сталося посеред білого дня на головній площі міста.

 

- Близько другої години я повернувся зі зйомок. Підійшов до групи, яка записувала сюжет. Потім говорив зі стажером. Стояв обличчям до магазину «Алло» і тут раптом відчув, що ззаду на мене щось полилося. Рідина почала заливати мені обличчя та ліве око. То була зеленка чи щось схоже. Я одразу побіг умиватися, а тоді повернувся на місце пригоди по шприц – на ньому могли бути відбитки пальців. Швидко приїхали правоохоронці, згодом і «швидка», яка забрала мене до обласної лікарні, - розповів Ігор В’юн.
Журналіст говорить: вдалося помітити, що облив його зеленкою високий чоловік. При цьому нападник сказав «Це тобі за собачок…». Сам Ігор В’юн, який у результаті нападу отримав хімічний опік лівого ока, переконаний, що ця фраза прозвучала надто заготовленою. Тим більше, до теми «собачок» він жодного стосунку не має, та й навряд чи вона може спровокувати когось на таку неадекватну поведінку. Він припускає, що то було замовлення тих, кому він дійсно насолив своїми розслідуваннями і з цього приводу висуває кілька версій.
Наприклад, на думку тележурналіста, найбільш реальним є припущення, що замовниками нападу можуть бути близькі до кіровоградського дендропарку люди. Адже саме там нещодавно під час підготовки сюжету про парковку, яка з’явилася на місці зеленої зони (клумби), стався інцидент - тоді керівництво охорони парку повело себе не надто коректно стосовно знімальної групи, намагаючись перешкодити її професійній діяльності.
- Аж надто схоже це на методи деяких близьких до дендропарку людей, - написав Ігор В’юн у своєму інтернет-блозі.
Разом із тим журналіст не відкидає версію, що до нападу можуть бути причетні дві політичні сили – «УДАР» і «Свобода» - їхні члени так само неодноразово ставали «героями» критичних сюжетів. Хоча, зауважує, це малоймовірно…
- Того ж дня у місті, а саме по 101-му мікрорайону, де я живу, невідомі розкидали листівки, які дискредитують мене як журналіста. Та найцікавіше, у мене є інформація, що до того моменту, як ці анонімки «вийшли у світ», їх бачили акуратно запакованими саме в дендропарку… Сьогодні я йду писати заяву до міліції з цього приводу, - сказав Ігор В’юн в коментарі «КП» у понеділок.
До речі, це вже не перший напад на Ігоря В’юна. Торік на початку вересня пізно ввечері його побили біля під’їзду будинку, де він мешкає. Тоді у журналіста теж були підстави пов’язувати інцидент зі своєю професійною діяльністю.

e-max.it: your social media marketing partner