Обласна дитяча філармонія відчиняє двері юним глядачам

,

10702Хто сказав, що підлітки не люблять шедеврів класичної музики? Варто було почути, як щиро та несамовито вони аплодували днями у залі Кіровоградської обласної філармонії, щоб переконатись у хибності такого стереотипу.

А все тому, що вже стартувала діяльність дитячої філармонії для дітей загально­освітніх закладів у рамках мистецького проєкту «Завітайте до нас». Звичайно, все проходило з чітким дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я в умовах поширення коронавірусу.

На концерт для школярів завітали гімназисти Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату. На сцені виступав ансамбль «Єлисавет-ретро», співали кращі солісти філармонії. До речі, співпраця дитячої філармонії з цим закладом досить активна і триває більше 20 років! Щороку затверджується план заходів для молоді і відбуваються концертні програми за участі колективів і солістів обласної філармонії. Діти знайомилися з історією, традиціями і колективами обласної філармонії, кращими зразками класичної, народної і сучасної музики.

Глядачі були в захопленні від концертів.

«Шановні артисти! Дозвольте нам від усього колективу наукового ліцею висловити слова щирої вдячності та найкращі побажання творчої наснаги, духовного натхнення у вашій благородній справі.

Спостерігаючи за музикантами оркестру, ловиш себе на думці, що ці люди є не просто виконавцями партій на музичних інструментах, а справжніми дійовими особами, які своїми щирими емоціями занурюють у світ прекрасного.

Зачарував спів солістів колективу Іванни Клоц, Олексія Козачинського та нашої випускниці Людмили Мокряк. Злагоджено й професійно звучав оркестр.

За гарний настрій, позитив вдячні всім учасникам «Єлисавет-ретро» і перш за все, керівнику колективу, прекрасній скрипальці Олені Фурмановій. Низький вам уклін, шановні артисти, за ті емоції та тепло, що ви даруєте глядачу. Нехай Господь благословить вас і вашу працю, надає наснаги, сил, здоров’я та піднесеного настрою вам і вашим рідним. Мирного неба усім нам, щиро дякуємо», – написала відгук учениця 11-А класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Оксана Шевчук.

Зовсім скоро, в рамках відкриття 30 концертного сезону, дитяча філармонія презентує низку концертів. 4 жовтня розпочинається цікавий мистецький проєкт дитячої філармонії «Концерти для дітей та батьків». Йдеться про три різнопланові концерти, в кожному з яких беруть участь колективи обласної філармонії. Запросять також до участі у спільному концерті учнів мистецьких спеціалізованих навчальних закладів Кропивницького.

Це будуть, як і завжди, яскраві музично-розважальні шоу, які зацікавлять і дорослих, і малечу. В програмі чимало пісень із популярних мультфільмів, музичні вікторини і призи, танцювальні батли, а також незабутнє «Шоу Великої Панди».

7 жовтня відбудеться онлайн гала-концерт переможців мистецького проєкту «Відкриваємо нові таланти» 2020 року за участі кращих дитячих колективів і солістів Кіровоградщини.

Якщо ти творчий і активний, запрошуємо до участі у наступному 2021 році. Дитяча філармонія чекає всіх!

текст: Оксана Чіканчі
фото: обласна філармонія
e-max.it: your social media marketing partner