Команда Олександра Горбунова: Хто представляє «ЗА МАЙБУТНЄ»

,

10692Відносно нова політична сила «ЗА МАЙБУТНЄ» досить стрімко збільшує кількість своїх прихильників. За даними останніх соціологічних досліджень групи «Рейтинг», партія утримує лідерські позиції одразу в кількох областях України. Лідеру партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на Кіровоградщині, народному депутату VIII скликання Олександру Горбунову, який очолив обласний та кропивницький міський списки, вдалося сформувати потужну команду досвідчених, компетентних і порядних людей. Найефективніший представник у парламенті за роки незалежності від Кіровоградщини зміг всього за п’ять років підняти на новий рівень соціально-економічний розвиток нашої території. Законодавчі ініціативи Олександра Горбунова дали початок масштабним реконструкціям важливих інфраструктурних об’єктів – навчальних і спортивних закладів, ремонтів кількох десятків доріг Кропивницького та області. Його команда не чекає, доки хтось зробить, вони ставлять цілі й досягають результату. Знайомимося з деякими кандидатами ближче…

10693Ольга Негода, кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради

Основні досягнення:
Має ефективний педагогічний досвід, який реалізовує на посаді педагога-організатора та вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури в Аджамській ЗОШ. Разом із дітьми та молоддю втілює локальні проєкти «Аджамка патріотична» та «Аджамка сортує сміття». Бере участь у всеукраїнських проєктах «Клич друзів – граймо разом-2016», «Zero Waste School-2018». Підтримує реалізацію обласного проєкту «Книги як ліки» з БФ «Дивожиття». Впроваджує у школі методи змішаного навчання. Номінована в проєкті «Герої серед нас», який проводився в рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький».

 10694Олександр Мацайтіс, кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради

Основні досягнення:
Довгий час керував військовими колективами, займав посаду заступника командира 3 окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго, полковник, військовий пенсіонер. Успішний досвід професійної підготовки особового складу спеціального призначення. Служив в зоні бойових дій на сході України. Основним принципом виконання військових задач вважає збереження особового складу. Має на меті захищати та відстоювати питання військовослужбовців, їхніх сімей в органах влади. Здійснює волонтерську діяльність та бере активну участь у зоозахисному русі.

 10695Андрій Лісота, кандидат у депутати обласної ради

Основні досягнення:
Директор обласного Центру туризму, крає­знавства та екскурсій учнівської молоді, має багаторічний досвід роботи в освітянській сфері. Лауреат педагогічної премії імені Василя Сухомлинського. Розбудував систему туристсь­ко-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання молоді в області.

Активно співпрацює з німецькими, швейцарсь­кими та норвежськими молодіжними інституціями. Автор проєкту розвитку малого бізнесу в туристичній сфері на Кіровоградщині.

 10696Олександр Дубовий, кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради

Основні досягнення:
Керує холдингом «Електро-Актив» у Кропивницькому, має грунтовні знання в електротехнічній сфері та ефективний досвід управління великими компаніями. Бере активну участь у міжнародних конференціях. Є досвідченим експертом із питань енергоефективності та енергозбереження. Практик у сфері вітрової, сонячної та біоенергії.

 10697Ірина Озерна, кандидат на посаду міського голови Кропивницького

Основні досягнення:
Кандидат юридичних наук, має успішний досвід роботи на керівних посадах, у тому числі 9 років державної служби, європейську освіту – закінчила жіночу академію політичного лідерства в Болгарії. Володіє грунтовною науковою базою та практичними навичками у сфері економіки у виведенні державних закладів із кризи. Постійно підтримує професійні зв’язки з жіночими спільнотами в ЄС.

 10698Олег Медяник, кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради

Основні досягнення:
Має успішний досвід вирішення проблем громади у статусі депутата Світловодсь­кої районної ради. Ефективний керівник потужного багатопрофільного підприємства з виробництва молочної продукції торгової марки «СВІТ-СИР». Займається вирощуванням зернових, підтримує заклади культури та освіти, військовослужбовців та малозабезпечених. Розвиває туристичну інфраструктуру Світловодщини, будує сучасні оздоровчі комплекси.

 10699Оксана Клюєнко, кандидат у депутати міської ради Кропивницького

Основні досягнення:
Високопрофесійний лікар-педіатр, має успішний практичний досвід організації роботи лікувального закладу – нині головний лікар «Дитячої міської лікарні». Впроваджує нові технології в діагностиці захворювань та лікування дітей. Бере активну участь у науково-практичних конференціях та з’їздах, щодня дбає про якість надання населенню медичних послуг.

 10700Володимир Галімський, кандидат у депутати міської ради Кропивницького

Основні досягнення:
Кандидат наук із фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної та психофізіологічної підготовки Льотної Академії НАУ. Президент Кіровоградської обласної асоціації кіокушинкай карате, яка є однією з найбільш чисельних в Україні. Координує роботу восьми інструкторів у Кропивницькому та області, автор низки фахових публікацій у всеукраїнських та міжнародних наукових збірниках. Підготував десятки неодноразових призерів і чемпіонів України, призерів чемпіонатів Європи та учасників чемпіонатів світу з кіокушинкай карате. Має 32 роки досвіду тре­нерської та викладацької діяльності.

 

ВИБОРИ-2020

e-max.it: your social media marketing partner