Мандруємо Кіровоградщиною: Зелена садиба, зоопарк і чисте повітря у Карбівці

,

10656Хоч літо і закінчилось, але теплих днів ще буде достатньо. Тому «КП» радить своїм читачам побачити нові місця, провести ці дні з користю
й активністю. А для тих, хто не має можливості доїхати до цього місця – переглянути фотографії.
Хутір «Козацька долина» знаходиться у селі Карбівка Добровеличківського району. Після входу гості одразу бачать корчму і фонтан, далі – терасу біля готелю, ще далі – хата-музей. Це будиночок, якому більше ста років. Він побілений, перекритий очеретом, з невеликими заокругленими віконцями, поряд – глечики на огорожі і чорнобривці. Всередині – традиційна піч, скрині, ліжка, солома, ікони, вишиті подушки та рушники.

Зоопарк

Поряд із комплексом – невелика територія, відведена під зоопарк. Там – цесарки, фазани, страуси, павичі, голуби, декоративні кури. Є тут і тримісячне ведмежа Маша. Воно ховається від сонця, а рятується від спеки у власному басейні з водою. Неподалік – два брати-вовки. Є тут навіть дикобраз! А от найспритніші – мавпенята. Лемури сидять спокійно і пронизують своїм виразним поглядом.Страусам можна нарвати трави, але бажано близько не підходити, бо вони можуть клюнути. Лами ховаються від фотокамер, а кенгуру гасає від однієї до іншої сторони свого помешкання. Косуль можна навіть погладити. На ставку плавають білі лебеді, для птахів облаштовані будиночки на воді.

 

10657106581065910660

Де поїсти?

Тут можна організувати пікнік або ж пообідати в корчмі. У меню є пельмені з м’ясом дикого кабана. Тварин вирощують на території комплексу. Для тих, хто їжу хоче добути самостійно, поряд знаходиться ліс, де дозволено полювати. Любителям риболовлі облаштовані місця на ставку.

Чи далеко?

Від Кропивницького до Карбівки – 97 кілометрів.

Координати для GoogleMaps: 48.507475, 31.136539

 

106611066210663

e-max.it: your social media marketing partner