Дауншифтер із Кіровоградщини шукав наречену на популярному телевізійному шоу

,

10462Батько трьох дітей Олексій Ганшин із села Китайгород Олександрівського району після розлучення свідомо змінив міську суєту на розмірене сільське життя і став дауншифтером. Нещодавно він узяв участь у популярному телевізійному проєкті каналу СТБ «Наречена для тата», який покликаний допомогти учасникам зустріти свою другу половинку та знайти сімейне щастя. Про свої враження від зйомок та особисту трагедію 35-річний чоловік розповів «КП».

Узяти участь у телевізійному проєкті Олексія Ганшина запрошували на два попередні сезони. Але він щойно переїхав у Китайгород, і, зізнається, ще чекав, що колишня дружина повернеться, тож відмовлявся.

– Коли справа дійшла до третього сезону, емоції трохи ущухли і ми з колишньою дружиною змогли домовитися щодо питання виховання дітей. Більш-менш стало все стабільно і я зважився на участь у проєкті. Взяти участь у зйомках було дуже цікаво, я побачив, як роблять кіно, – сміється чоловік.

 

Дауншифтинг – соціальна поведінка або тренд, які стосуються людей, що живуть простим життям, щоб вийти з щурячих перегонів обсесивного матеріалізму і зменшити «стрес, понаднормові і психологічні витрати, які можуть супроводжувати його». Життєва філософія «життя заради себе», «відмови від чужих цілей».


За освітою Олексій Ганшин – технік зв’язку. Займається створенням веломобілів. Комфортний велотранспорт конструює близько 14 років. Велодрімер, як сам себе називає Ганшин, проектує різні за призначенням моделі. Їздить здебільшого на власноруч створеній моделі «Пілігрим». У ній для руху потрібно лише крутити педалі. Потужності сонячної батареї вистачає для фар і зарядки гаджетів. Наразі у Чернігові чоловік працює над тим, аби запустити серійне виробництво трайків – триколісних велосипедів для дорослих.

Із дружиною Олексій розлучився чотири роки тому. На той момент у подружжя підростали донечка, їй зараз шість, і два сини – їм нині по сім і десять років. Зараз діти почергово живуть у матері
і батька – по півтора місяця.

– Це для мене була величезна трагедія. Я не хотів розлучатися і про це говорив на усіх судах. Це вона втекла до сусіда через дорогу і зараз із ним мешкає. Діти півтора року жили зі мною, а дружина взагалі не з’являлася. Телепроєкт створений зокрема для батьків, яким просто немає коли ходити на побачення, бо вони займаються вихованням дітей, – пояснює чоловік і додає: через розчарування в особистому житті переїхав із Донеччини у село під Кропивницьким, дистанціювався від людей і став переконаним дауншифтером.

Третій сезон проєкту знімали ще до пандемії. Зйомки проходили протягом місяця на трьох локаціях: у Китайгороді, Олександрівці та Кременчуці. Наречену Олексієві знайшли в іншому місті. До зйомок він не бачив її жодного разу. Наречену обирали за програмою сумісності.

Перша серія третього сезону шоу вийшла 5 червня. Всього в сезоні їх 14. Виходять серії раз на тиждень. Історію Олексія режисери приберегли «на десерт», тож поки чоловік не має права розкривати усіх таємниць зйомок, як і того, чи вдалося йому врешті побудувати стосунки.

– Уже й анонс був, мене трошки показували, сина показували. Мені сказали, що наша пара буде у кінці, тож, думаю, вийде серія на екрани за місяць-півтора. Мені сподобалося. Не можу сказати, що це було просто, але ж… У кадрі виглядає, наче ми там одні, але ж під час кожної зйомки на майданчику була купа людей, – каже Ганшин.

Перший сезон шоу «Наречена для тата» телеканал СТБ показав у 2018 році.

«Наречена для тата» – це перша адаптація популярного в Америці аналогічного шоу, яке допомагає самотнім татусям знайти нове кохання і маму для своїх дітей, а жінкам, які зневірилися, зустріти іншого чоловіка і створити нову сім’ю.

Протягом місяця герої пристосовуються до нового життя, ділять домашні обов’язки, знаходять компроміси і весь цей час придивляються один до одного, щоб після закінчення проєкту вирішити – чи варто їм залишатися разом.

Над українським варіантом проекту працює творче об’єднання Анни Калини, яке створювало шоу «Холостяк».

текст і фото: Лілія Кочерга


e-max.it: your social media marketing partner