Пільги на житлово-комунальні послуги надаватимуть грошима

, Любов Попович

10002Починаючи з листопада українці отримають квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано з новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який вступив в силу з 1 жовтня цього року. У якій формі відтепер надаватиметься пільга, розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.

– Відтепер пільга нада­­ється у грошовій формі органами соціального захисту населення. Розраховані суми пільг перераховуватимуться «Ощадбанку» для подальшого проведення ним розрахунків із надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма), – пояснила Надія Кримська.

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата здійснюватиметься у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб, тобто через банк або поштою.

Посадовиця наголошує, у разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

– Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі радимо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці, – повідомила Надія Кримська.
e-max.it: your social media marketing partner