Злата Огнєвіч: свою долю ще чекаю

, Любов Попович

09473В обласній філармонії з сольним концертом виступила сучасна українська співачка Злата Огнєвіч. Свій всеукраїнський тур «Чекай» вона розпочала саме з Кропивницького. Чому завітала в наше місто, про свою творчість та особисте життя щиро поділилася з читачами «КП».

Злата Огнєвіч не випадково почала свій всеукраїнський пісенний тур саме з Кіровоградщини. Зізналася шанувальникам – це мала батьківщина її батька. Він народився і виріс в Олександрії.

– Я не випадково почала свій концертний тур з Кіровоградщини. Олександрія – це батьківщина мого батька і сьогодні, на концерті, я рада бачити своїх родичів, – зізналася перед глядачами Злата і додала, свій тур назвала символічно «Чекай», адже сама ще не зустріла свого коханого і чекає своєї долі.

Злата Огнєвич народилася у Мурманську, де на той час працював її тато лікарем. Дівчинка від народження отримала ім’я Інна. Каже, її мама завжди мріяла стати співачкою, проте якось зірвала голос і свою мрію втілила уже у своїй доньці. Коли Інні Бордюг виповнилося п’ять років, родина з Півночі переїхала у сонячний Судак у Крим.

– Спочатку це було швидше мамине захоплення. Вона з дитинства любила співати, але якось зірвала голос і не змогла розвивати свій дар. А в музичну школу бабуся її чомусь не віддала – чи то грошей не було, то чи часу, вже не знаю. Тому, коли стало ясно, що у мене хороший слух і голос, мама почала втілювати в мені свою не здійснену дитячу мрію стати артисткою. Записала мене в музичну школу у клас фортепіано, я робила певні успіхи, навіть сама складала невеликі п’єски, на міському конкурсі виконавців отримала Гран-прі, – згадує співачка.

Інна з успіхом закінчила столичне музичне училище імені Глієра, була солісткою державного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. З цього почалася її співоча кар’єра і вже за кілька років вона спробувала свої сили у національному відборі на «Євробачення». Лише після третьої спроби вона поїхала представляти Україну на цьому музичному конкурсі і виборола третє місце. Власне там і засяяло нове сценічне ім’я, яке відтепер офіційно записане у паспорті співачки – Злата Огнєвіч.

09474Насичену пісенну кар’єру співачки розбавила і політична діяльність. Проте цей досвід у неї був коротким – у 2014 році вона стала народним депутатом від Радикальної партії, а вже за рік склала депутатський мандат. Пояснила, відчуває своєю справою вокальну діяльність. Щороку своїх шанувальників вона радувала новими піснями: «За лісами, горами», «Запали вогонь», «Моя мелодія» та багатьма іншими. Однією з останніх робіт став відеокліп «Грані».

Златі Огнєвіч – 33 роки, проте з заміжжям вона поки не поспішає. Каже, щаслива у стані свободи і творчості.

– Мені зараз комфортно бути вільною. Заміжжя поки не планую. У мене поки немає бажання народжувати дитину. Я не хочу дотримуватися якихось правил: ось треба вийти заміж, народити дітей. Я живу так, як мені добре і комфортно! Такий мій зараз стан – у мене інші інтереси в даний момент. Квапити події не буду, – зізнається співачка і додає, у її житті були різні відносини, люди, зустрічі, але коли розуміла, що у чоловіка є все, а йому потрібна жінка тільки як красива іграшка, якою він буде хвалитися друзям, обривала стосунки. Таке токсичне спілкування вважає неприйнятними і шукає теплих людських відносин.

– У мене є образ чоловіка моєї мрії. Я не буду говорити, щоб це все збулося. Але однозначно це інтелектуальна людина, високорозвинена, з почуттям гумору – мені дуже імпонують такі люди. Він не блокуватиме мене, а ми разом будемо розвиватися. Це теж нормально, коли чоловік і дружина або просто кохані люди надихають один одного і всіляко підтримують. Мені подобаються такі сильні чоловіки, – поділилася мрією Злата Огнєвіч.

 

фото: Ігор Філіпенко

e-max.it: your social media marketing partner