«Підпали друга»: діти стають жертвами нової небезпечної інтернет-гри

,

09310В Україні зафіксували перших жертв нової небезпечної інтернет-гри «Підпали друга». Трагічний випадок стався у Черкаській області. Там 11-річну дівчинку підпалив її 10-річний брат. Біда сталася 28 вересня. Випадковий перехожий вчасно зреагував і загасив полум’я, яке охопило одяг і тіло дитини. Про це повідомляють «Українські новини».

Як повідомив прес-секретар управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці у соцмережі, за попередніми даними, діти грали в гру «Підпали друга».

«Спільноти, що виникають у всьому світі несуть емоційний драйв, бажання зробити що-то «тут і зараз», а не думати про наслідки, що сприяє виникненню різних груп, які покликані щось зруйнувати, зробити наперекір загальноприйнятим нормам і правилам. В даний час суспільство робить вигляд що нічого не знає про цю небезпеку. Але у разі ігнорування цієї проблеми вже завтра вона може вирости у масштабах, з якими швидко впоратися буде неможливо. А в цьому випадку ігнорування призведе до втрат серед дітей», – написав Проценко.

Однак, як зʼясувала «КП», згодом посадовець видалив пост.

Нагадаємо, раніше через інтернет дітей залучали до смертельних ігор «Синій кит», «Зникнути на 24 години», «Момо» та інші.
e-max.it: your social media marketing partner