Сасівка протестує: нам потрібно годувати дітей!

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

584

У Компаніївському районі жителі села Сасівка сьогодні прийшли під стіни райдержадміністрації. Вони обурені діями окремих політичних сил, фермерів району та депутатів районної ради. Кажуть, ті маніпулюють громадською думкою та виступають проти побудови інвестором генетично-селекційного центру неподалік села.

 

- Ми сьогодні тут, бо для кожного з нас важливі не політичні ігрища чи скандали, а бажання отримати офіційне працевлаштування та можливість годувати свої сім’ї, - говорить житель Сасівки Олег Мороз. – Але останнім часом ми читаємо в районній газеті, чуємо від людей, що хтось виступає від імені нашої громади і вимагає заборонити будівництво нового підприємства на території сільської ради, обгрунтовуючи це небезпекою та шкодою для здоров’я людей, лякаючи нас фантастичними катастрофами та катаклізмами. Представники КПУ та Народної партії організовують акції протесту, щоб не дати збудувати новий комплекс, перекручують факти та події. Але ніхто не питає нас, мешканців Сасівки, що ми думаємо про це будівництво. А ми знаємо, що побудова нового комплексу це, в першу чергу, нові робочі місця для нас…
Власне, прийшовши під стіни РДА, люди хотіли викликати на розмову очільника депутатського корпусу, аби той, дивлячись їм в очі, пояснив, чому він не радий інвестору. Утім, голова районної ради Василь Білобровенко так і не вийшов. Натомість, говорять учасники акції, споглядав за ними з вікна другого поверху адмінприміщення.
Тим часом зустрівся із сасівцями очільник району Віктор Луценко. Він згоден з тим, що інвестор району і справді потрібен, так само як і нові робочі місця, а поява генетично-селекційного центру зможе зрушити ситуацію з місця.
Віктор Луценко повідомив, що підприємство уже отримало всі необхідні дозволи на забудову. Більше того, між інвестором і громадою невдовзі планується підписати соціальну угоду, в рамках якої вже погоджені основні пункти – газифікація села та надання підтримки соціальним об’єктам, зокрема, школі та дитячому садку.

e-max.it: your social media marketing partner