Мама-героїня зі Знам’янки розповіла, як виховує сімох дітей

,

08104«КП» уже розповідала, що Оксана Мілюкова зі Знам’янки отримала цього року почесне звання «Мати-героїня». Разом із чоловіком Антоном жінка виховує сімох дітей.

Родині Мілюкових 16 років. Народили двох дівчат і п’ятеро хлопців: молодшому Глібу – чотири, а найстаршій доньці – Лії – п’ятнадцять.

– Мені 4 рочки, мене всі люблять, а я люблю кашу і картоплю з помідором. А ще я хочу покататися на маленькій чорній машинці в парку, – ділиться Гліб.

Під час літніх канікул усі діти відпочивають, грають у футбол, допомагають мамі готувати їсти, мити посуд і господарювати. Родина живе у невеликому будинку на три кімнати, тато всім поробив двоярусні ліжка, але місця все одно замало. Вже одинадцять років поспіль родина зводить двоповерховий будинок та все ж бракує коштів, тож батькові довелося їхати на роботу до столиці.

– Коли Лії було десять, у той же день я пішла народжувати наймолодшого Гліба, – розповідає Оксана. – Щодня з дітками багато турбот – окрім нагодувати, треба зібрати до школи, а ще інші справи… Зараз ось хочемо пофарбувати паркан. Раніше мені дуже допомагала мама чоловіка, зараз старші діти турбуються про менших. Наприклад, Лія навчилася вже і випікати, і готувати, вона у всьому моя права рука. Зараз нам дуже важко добудувати будинок, щороку пишемо листи-клопотання навіть Президентові, але всі звернення повертаються до міської влади і нам щороку виділяють 300 гривень допомоги… Тому наш тато зараз працює у Києві, збираємо кошти, щоб зробити технічний паспорт будинку і почати внутрішні роботи…

Щороку у традиційних шкільних ярмарках родина Мілюкових представляє смачну здобу, а мама Оксана – справжня майстриня гарних тортиків, але всіх разом об’єднує ще одне хобі.

– Мої діти дуже люблять музику, п’ятеро відвідують музичну школу. Цього року Катеринка і Антон закінчили там навчання за класом труба й фортепіано. Діти постійно займають перші місця на конкурсах різних рівнів. Лія наступного року закінчує восьмий клас музичної школи і буде далі вчитися у музичному коледжі за класом скрипки. Тимур закінчив третій клас, але вже молодець – вчиться у першому класі музичної школи по акордеону. Стас грає на скрипці. Вдома – цілий оркестр, – ділиться багатодітна мама.

За почесне звання «Мати-героїня» Оксана отримає виплату у розмірі 14,5 тисячі гривень. Але вона переконана, що має велике щастя бути просто мамою.

– Я рада кожній дитині, – зізнається жінка. – Кожній приділяю час, що у 15 років, що у 5. Ми віруючі люди, всі гуртом ходимо до церкви, вчимо Біблію. Я вважаю, що всі батьки повинні мати велике терпіння і безмежну любов до своїх і не тільки діток.

 

08103


текст і фото: Оксана Войчишина


e-max.it: your social media marketing partner