У Кіровоградській обллікарні розповіли про порятунок мами вісьмох дітей

, Любов Попович

08027У минулому номері «КП» розповідала про порятунок життя матері вісьмох дітей медиками перинатального центру й реанімаційного відділення обласної лікарні. Породілля потрапила до медзакладу у вкрай важкому стані. У неї ледь працювали печінка, легені і нирки. За життя жінки лікарі боролися два місяці. Ця історія порятунку схвилювала усіх читачів, тож аби дізнатися більше про стан породіллі і тих, хто буквально витяг її з того світу, «КП» звернулася до головного лікаря обласної лікарні Лариси Андреєвої.

Коротка інформація на офіційній сторінці перинатального цент­­ру у соцмережі буквально сколихнула читачів і викликала неймовірне почуття гордості і вдячності нашим медикам.

«Тільки завдяки професіоналізму медичних працівників перинатального центру та реанімаційного відділення, з використанням ультрасучасних технологій лікування вдалося врятувати життя і повернути маму сім’ї, в якій уже восьмеро дітей. Два місяці велася боротьба медиків за життя жінки. Часом втрачалась надія, але прагнення до перемоги і самовідданість лікарів і близьких родичів перемогли. Величезна підтримка як організаційна, так і матеріа­­льна, була отримана зі сторони керівництва області, району і обласної лікарні», – йшлося у повідомленні.

Дізнатися, хто ж ця жінка, чиїм діткам так пощастило мати живу маму, виявилося складно. Родина віруюча, тож породілля категорично заборонила розповідати будь-яку особисту інформацію. Але промовчати про самовіддану працю лікарів «КП» не може.

– Цей випадок стався ще навесні. З етичних міркувань ми не розголошуємо особисту інформацію про пацієнтку. Жінка поступила в реанімаційне відділення у вкрай тяжкому стані. Вона народила восьму дитину – дівчинку – у районній лікарні, але потім виникли післяпологові ускладнення. До нас її привезли напівживу, – розповідає «КП» Лариса Андреєва.

За життя жінки боро­­лися кілька бригад медиків. Зразу у реанімаційному відділенні, потім у перинатальному центрі, відділенні інтенсивної терапії і гінекології. Загалом майже два місяці породілля провела на лікарняному ліжку.

– Чесно кажучи, шанси були дуже малі, настільки важким був її стан. Але ми всі вірили і боролися за життя пацієнтки. Назвати когось із лікарів, хто лікував найбільше, складно, бо пів лікарні буквально витягували жінку з того світу. Напевно, Бог руками медиків зберіг маму для її вісьмох діток, – констатує головний лікар і додає, нині жінка вдома разом зі своєю родиною.

Хоча ця історія трохи утаємничена, все ж «КП» щиро дякує від імені батьків, дітей і рідних усім медичним працівникам обласної лікарні, які щодня рятують життя чиїхось близьких і принагідно вітає усіх медичних працівників Кіровоградщини з професійним святом.

 

фото: архів «КП»

e-max.it: your social media marketing partner