У Кропивницькому можна безкоштовно вивчати англійську

, Олена Сідорова

08026Кіноклуб для вивчення англійської уже десять років працює в обласній бібліотеці імені Чижевського. Заняття безплатні, тож кожен охочий може долучи­­тися до кола кіноманів і покращити знання іноземної. Збираються на уроки щосереди.

Фільми англійською дивляться у бібліо­­теці імені Чижевського в аудиторії ресурсного центру «Вікно в Америку». Програму заняття формує чотирнадцятирічна волонтерка Аміна Сасейі. У читальні вона працює майже півроку.

– Ми не просто дивимося фільми. Перед цим у нас коротка розповідь про жанр, після цього ще слова-сленги з фільмів, я щось пояснюю… А далі ми дивимося кіно і після кожен може висловити свою думку, – пояснює дівчина.

До кожного сеансу волонтери ретельно готу­­ються – підбирають фільми, які найкраще сприятимуть вивченню мови.

– Фільм не повинен бути надто дитячим, надто сумним чи ще якимсь. Він не повинен навіювати депресію, – ділиться Аміна і додає, минулого тижня, наприклад, дивилися кіно про собаку, який повертається додому

– У нас усі фільми з субтитрами, ми слухаємо, якщо щось не зрозуміли – читаємо, і коли ми це все обговорюємо, це вже певні навички й усного мовлення, – додає керівник центру «Вікно в Америку» Оксана Сєргєєва.

Вимог до рівня знань англійської відвідувачів волонтери не мають. Вікова категорія теж без обмежень. Формат вивчення мови вільний і нестандартний. Саме через невимушену обстановку учасник кіноклубу Олексій ходить на уроки сюди не перший рік.

– У такому форматі мова краще засвоюється. Уроки відбуваються в ігровій формі. Є вільні теми, які ти можеш обговорювати, чи ні, – розповідає учасник кіноклубу Олексій Глотов.

Кіноклуб при бібліотеці – це проект посольства США. Заняття проходять щосереди з 17 до 19 години. Для відвідування занять достатньо лише зареєструватися в бібліотеці.

 

фото: CBN

e-max.it: your social media marketing partner