Чотири причини перейти на 4G

,

09954В епоху цифрових технологій все змінюється надзвичайно стрімко. Лишень двадцять років тому мобільний телефон був розкішшю, про яку тільки мріяли. А тепер ми не можемо уявити свого життя без нього. Цей маленький пристрій перетворився на справжній комп’ютер. Завдяки йому ми можемо працювати віддалено, спілкуватися в соціальних мережах, навчатись, слухати музику, дивитись фільми.

Проте, звісно, такий високий ступінь свободи може дати лише якісний та швидкий мобільний інтернет. Такі можливості дала технологія 3G, а вже сьогодні для більшості країнців став доступним зв’язок 4G.

Будьмо відвертими, прочитавши ці рядки, знайдуться ті, хто подумає: навіщо нам 4G, нам і з 3G було непогано. Втім із новим поколінням зв’язку 4G наші можливості розширюються ще більше. Адже середня швидкість передавання даних зростає більше ніж у 2,5 раза, а ємність мережі – в 10 разів. Тому придивімося до «новачка» уважніше.

Отже, 4G – це насамперед чотири нових якості. Цей стандарт:

Більш надійний. Його користувач застрахований від падіння мережі й відсутності зв’язку в місцях великого скупчення людей. Уявіть, що ви прийшли на концерт улюбленої групи і хочете поділитись подіями в реальному часі зі своїми друзями. Якщо ви не використовуєте 4G, в такі пікові навантаження на мобільну мережу зв’язок може бути гіршим або й зовсім обірватися. З 4G вам це не загрожує. Завдяки цій технології можна без проблем вести онлайн-трансляцію важливих для вас подій.

Більш комфортний. Висока швидкість передавання даних дає змогу завантажити музичний альбом за 10–15… ні, не хвилин, а секунд, нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Ви можете бути спокійними за свої робочі процеси, адже в будь-який момент можете провести відеонараду з колегами та партнерами.

Більш зручний і навіть ощадний. Кіно HD-якості в стандарті 4G/LTE можна дивитися онлайн, а отже, для цього не потрібні карти пам’яті. На додачу можна забути про дроти й підключення до роз’ємів, які необхідні у користуванні стаціонарним інтернетом.

Пам’ятаймо і про те, що в разі виходу із зони дії 4G, нас автоматично «підхоплює» мережа 3G або 2G.

Більш безпечний. Нова USIM-картка, яка прийшла на заміну SIM-картці, надійніше захищена від «клонування» і підключення до піратських мереж. А це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

Таким чином, якщо стисло: стандарт 4G відкриває більше можливостей, приносить більше користі, істотно підвищує якість, надійність зв’язку та ступінь захищеності та, що особливо приємно, за ті ж самі гроші.

Отже, що потрібно зробити для того, щоб відкрити нові обрії та підключити 4G-зв’язок? Усього кілька кроків.

Крок 1. Перевірити свою «сімку» і смартфон на сумісність з 4G. Про те, що вони сумісні, говоритиме маркування 4G ready на картці й позначка LTE/4G на екрані телефону. Абоненти «Київстар» для такої перевірки можуть відправити зі свого телефону спеціальний код *245*5 # виклик – для перевірки смартфона; і *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт.

Крок 2. Перевірити наявність 4G у регіоні, в якому ви живете. Абонентам «Київстар» достатньо просто зайти на сайт компанії і з головної сторінки перейти до розділу «4G».

Там ви знайдете оперативно оновлювану карту покриття з усіма населеними пунктами, в яких новий стандарт уже доступний. На момент публікації це 5713 населених пунктів.

Крок 3. Якщо ваші «сімка» і/або телефон не підтримують LTE/4G, їх легко замінити. У будь-якому фірмовому магазині «Київстар» можна обрати відповідний смартфон і безкоштовно замінити SIM- на USIM-картку. В Кіровоградській області такі магазини розташовані за адресами:

Кропивницкий: вул. Преображенська, 7а (Центральний ринок) та вул. В. Перспективна, 38/33;
Світловодськ: вул. Героїв України, 106;
Новоукраїнка: вул. Соборна, 53;
Долинська: вул. Центральна, 144/10;
Олександрія: проспект Соборний, 85;
Голованівськ: вул. Леніна, (навпроти ТЦ Дитячий Світ);
Благовіщенське: вул.Героїв України, 58.

Повний перелік фірмових магазинів можна переглянути на сайті «Київстар».

Не забуваймо й про те, що, купуючи смартфони Samsung A- та J-серії у фірмових магазинах «Київстар» і на shop.kyivstar.ua, можна отримати до 20% від вартості девайса на свій мобільний рахунок. До слова, на цьому сюрпризи від «Київстар» не закінчуються.

По-перше, якщо ви проживаєте в обласному центрі або в Знам’янському, Кропивницькому, Компаніївському, Маловисківському або Новоукраїнському районах – вам доступний тариф «Дайте ще». З цим тарифом, який коштує лишень 65 гривень, можна отримати безліміт на мобільний інтернет і дзвінки в мережі «Київстар», а також пакет «100 хвилин на дзвінки за кордон»* і на номери інших операторів в Україні.

По-друге, з 1 травня завдяки послузі «Перенесення мобільних номерів» ви можете стати абонентом «Київстар» зі збереженням свого старого номера. Для цього потрібно зареєструвати номер у свого чинного оператора, подати заявку на перенесення в режимі онлайн чи в будь-якому фірмовому магазині «Київстар» і отримати нову USIM-картку.

Ви завжди можете приєднатися до мережі компанії – лідера телеком-ринку. Адже сьогодні в мережі «Київстар» майже 26 тисяч базових станцій, а його послугами користується 26,3 мільйонів абонентів в Україні. До того ж середня швидкість мобільного інтернету в мережі «Київстар» на кінець 2018 року – найвища в Україні. Це засвідчують дані компанії Ookla.

І, вочевидь, «Київстар» на цьому зупинятися не збирається. За час розвитку в Україні 3G- і 4G-зв’язку, з 2015 до 2018 року, компанія вже інвестувала 22,5 мільярда гривень. А 2019, за словами президента «Київстар» Олександра Комарова, компанія має намір збільшити інвестиції в розвиток 4G, щоб забезпечити доступ до нових технологій зв’язку якомога більшій кількості жителів України.

 

*Пропозиція дійсна для дзвінків у наступні країни: Чехія, Словаччина, Італія, Росія, Угорщина, Польща. Згідно з даними «Київстар», 83% дзвінків закордон припадає саме на ці країни.
e-max.it: your social media marketing partner