Друг на годину: Кропивничанам пропонують «вилити душу» за гроші

, Олена Сідорова

06588В обласному центрі пропонують купити друга на годину – за сотню гривень. Він може спокійно і довго слухати, а за потреби – й витерти сльози. В принципі, так би діяв і справжній друг. Єдина відмінність – друга на годину не треба вітати з днем народження, приділяти йому час, коли втомлений або не маєш бажання. Коли платиш за спілкування гроші – стосунки перестають мати зобов’язання. У цьому і шарм послуги, впевнений «платний друг» у Кропивницькому.

Повна конфіденційність

«Привіт:) Погодься, що навіть якщо ти найпозитивніша людина на планеті, іноді в житті настають збої, з якими впоратися самотужки складно. Потрібна порада, підтримка, щоб тебе вислухали і підбадьорили. Можливо, ти молода мама і з тобою потрібно сходити до лікаря? А може ти хочеш почати справу і потрібна людина для підтримки або обміну досвідом? А може ти хочеш зайнятися творчістю і для цього тобі потрібна компанія? Звичайно, для цього є друзі, але якщо вони зайняті або ти не звик ділитися з ними?», – йдеться в оголошенні.

В об’яві не вказані ні ім’я, ні вік, ні стать, ні фото того, хто пропонує послугу. Є лише номер телефону, за яким можна з’ясувати подробиці.

– Я клієнтам обіцяю конфіденційність. А якщо виставлю своє фото, то нас можуть побачити в публічному місці, впізнати мене і зрозуміти, що людина замовила послугу. Тоді обіцянки конфіденційності, не з моєї вини звичайно, не вдасться дотриматися, – пояснює при зустрічі «друг на годину».

Він – хлопець. Приємної зовнішності. На вигляд – трохи більше 25 років. «Друг на годину» – для нього не основна робота, скоріше захоплення.

– Моя мета – допомагати людям. У певний період життя мені не вистачало такої людини, яка б просто вислухала і підтримала, – ділиться співрозмовник «КП». – Зараз я для інших є такою підтримкою. Просто надаю свій час і вмію вислухати. Інколи чужій людині виговоритися набагато легше, ніж близькій. І не завжди,

коли є проблеми, потрібен психолог. Не дарма кажуть, що бути відвертими з попутниками в поїзді, яких бачиш вперше і востаннє, найпростіше. Багато людей довіряють свої секрети і таксистам, барменам, перукарям, майстрам манікюру…

Розповідає, займатися послугою почав років чотири назад. За цей час у нього були десятки клієнтів. Втім відкрито зайнятися рекламою наважився лише кілька місяців тому – створив акаунт у соцмережі.

– Взагалі така послуга пішла з Німеччини, – пояснює. – Зараз популярності набирає у Китаї і Японії. На дошках оголошень в інтернеті – сотні пропозицій. Для порівняння – оголошень про пошук «друга по пляшці» – лише кілька десятків. У нас послуга не настільки популярна. Можливо, людям поки просто незвично. Хотілося б, щоб це переросло у певний рух.

Правила роботи

У правилах «таємного друга» – не вживати алкоголю і наркотиків. Без інтиму. Приходити на зустріч тільки у гарному настрої і в презентабельному вигляді. Найголовніше правило – бути щирим.

– Треба проявляти увагу до дрібниць, – зазначає він. – Усе сказане лишається в мені. Я не обговорюю ситуації з дівчиною чи сусідом, не розводжу бруду і пліток. У мене дуже «довгі вуха», безкінечно можу слухати. Якщо людина хоче – висловлю свою думку з приводу ска­­заного і наведу свої життєві приклади. Можу поспівпереживати – але це також відбувається щиро. Є клієнти, з якими стосунки переросли справді у дружні, і тепер за спілкування не беру грошей.

Зазвичай зустріч призначають «під пальцем» (на центральній площі), якого вже нема.

– Можемо зустрітися і в місці, зручному для клієнта, – додає він. – Або просто гуляємо, або знаходимо затишне для обох місце. Крім стандартної зустрічі для розмови, можу також зустріти з потяга. І зроблю це, як з рідним –

з посмішками, обіймами. Якщо треба – увімкну актора і зіграю те, що клієнту потрібно. Можу несподівано на вулиці або в кафе подарувати квіти.

Чоловіки шукають впевненості, дівчата – долають комплекси

80% клієнтів – дівчата. Поки були від 16 до 28 років. За час роботи хлопець уже має статистику, з яких проблем люди готові відкритися незнайомцю.

– Чоловікам часто не вистачає впевненості у собі і їм потрібен мотиватор. Багато хто з них переживає через те, що фінансово не змогли задовольнити вимоги дівчини. Вони ставлять питання: «Чому дівчата себе так ведуть?». І їм достатньо пояснити, що не всі дівчата такі і що вони ще зустрінуть ту, з якою почуватимуть себе справжнім чоловіком. Насправді часто саме від жінок залежить упевненість чоловіка в собі. Коли в нього буде впевненість – буде і хороша робота, і висока зарплата, і щасливі стосунки, – аналізує хлопець.

Найчастіше – людям треба показати варіанти вирішення проб­­леми, а вони вже самі оберуть правильний шлях, зазначає співрозмовник «КП».

– Дівчата нерідко закомплексовані, не вірять у власну красу. А насправді всі вони красиві. Причина несприйняття власних принад та сама, що і в чоловіків, –

невпевненість. Горджуся тим, що мої поради багатьом допома­­гають. Дехто не може поговорити з батьками або друзями про проб­­лему, яка їх турбує. Один клієнт захотів поговорити про перехід у доросле життя. Але людина виявилася настільки цікавою для мене, що я готовий був сам платити, щоб її слухати, – сміється «друг на годину».

Чоловіки просять «друга-дівчину»

Плани на найближче майбутнє – знайти партнерку для роботи, а також поїхати в інше місто і замовити «таємного друга», щоб подивитися, як працюють колеги.

– Хотілося б знайти партнерку по роботі і скеровувати до неї клієнтів, які хочуть поговорити лише з дівчиною. Але поки не знайшов людину, яка б горіла цією справою так само, як я. Зазвичай хлопці хочуть радитися з дівчатами, як вести себе з протилежною статтю. У них ще є ряд питань, на які можуть відповісти лише дівчата.

Також «друг на годину» хоче вивести свою справу на той рівень, щоб не брати за неї гроші.

– Деякі питають, чому я не займаюся цим безкоштовно? Я відповідаю, що кожна послуга має оплачуватися, інакше не буде мотивації для розвитку. До того ж, мені так само, як і будь-кому, треба щось їсти, у щось одягатися... Коли у мене буде достатньо коштів, я займатимуся цим безкоштовно. За онлайн-консультації плати не беру. Проте основна мета – не заробіток, а допомога тим, хто загубився у своїх рішеннях і думках. Просто я приходжу тоді, коли вам треба, а через годину йду і забуваю про вас, як і ви про мене. Втім результат зустрічі залишається в обох.

Домовитися про зустріч із другом на годину можна за телефоном: (099) 611-00-07.

фото: ілюстрація
e-max.it: your social media marketing partner