Миру, здоров’я, великих зарплат і маленьких платіжок. «КП» запитала жителів області, чого бажають у Новому році

, Любов Попович

06305Напередодні Новорічних свят «КП» пішла в люди і запитала перехожих в обласному центрі, чого бажають собі й іншим у Новому році. Віншування були різні, утім одне таки прозвучало суголосно від усіх – щоб в Україні нарешті настав мир.

– Чого я хочу побажати всім людям? Звісно миру, щоб нарешті скінчилася війна на сході і не гинули наші хлопці. Це найголовніше, що стосується всіх людей, – коротко сказала кропивничанка Вікторія.

– Хочемо побажати всім щастя, здоров’я, довголіття. Щоб нарешті закінчилася війна і скасували воєнний стан в Україні. А ще гарно скласти сесію, – защебетали студентки Анастасія Кучеренко й Анна Стеценко.

Підтримала дівочі побажання про мир і молода мама Анна Величко, а ще додала, щоб діти раділи святам і щоб у кожного збулися мрії.

– Щоб небо було чистим і мирним, щоб ні свята, ні інші дні не затьмарювали сумні новини зі сходу. Хай усім буде здоров’я, щастя, достаток – усе, чого не купиш за гроші, – побажав службовець Олександр Шишко.

– Миру і тільки миру! Щоб нарешті не було війни, – озвучила мрію продавець Олена.

З побажанням жінки згоден і пенсіонер Михайло.

– Миру всім! Щоб життя стало легшим, щоб збільшилися зарплати і пенсії, а комунальні послуги подешевшали, щоб люди відчули достаток, – поділився заповітним чоловік.

– Бажаємо всім миру, достатку, здоров’я не тільки у Новому році, а й у житті! Щоб ми, українці, були незалежними ні від чого і ні від кого, щоб були доброю нацією, такою, якою були завжди, щоб наші діти були здорові й упевнені в завтрашньому дні, – віншує подружжя залізничників Олена й Андрій Мирошніченки.

– Миру, злагоди в родині, щоб рідні радували, – таких простих і звичайних, але дуже потрібних, речей побажав у Новому році підприємець В’ячеслав.

Студенти Карина Козенець і Микита Неклеса додали до цього ще й побажання великих зарплат і маленьких платіжок, яскравих емоцій й успішної здачі сесії. А ще – миру, щастя і здоров’я.

– Бажаю щоб у Новому році дешевшими були газ і харчі, щоб на ліки грошей вистачало, щоб можна було жити, а не існувати, – поділилася найзаповітнішим бабуся Ніна Семенівна і додала, щоб в Україні настав нарешті мир, а наші моряки повернулися з полону додому, щоб усі були здорові.

– Кращого ставлення до пенсіо­­нерів, – таке бажання під ялинку поклав і Микола Світайло, а ще додав, хоче, щоб усі були щасливими, здоровими і жили в мирі.

– Наша дитина на Миколая загадала єдине бажання – миру в Україні. Тато зараз в АТО, і ми всі хочемо тільки одного – миру усім українцям. Це сьогодні найважливіше і найголовніше для всіх. А ще маю особисте бажання, щоб у нашому селі Рівне Новоукраїнського району нарешті відремонтували спортивний зал, щоб моїм хлопчикам і всім сільським дітям було де займатися спортом, – висловила надії на наступний рік багатодітна мама Світлана Чубар.

фото: Ігор Філіпенко
e-max.it: your social media marketing partner