«Коли клумбу заасфальтували, ми відчули себе приниженими…»

, Олена НЕСЕН, "КП"

3

«Кіровоградка» вже неодноразово писала про те, що поряд із дендропарком в обласному центрі замість зеленого газону з’явилася чергова стоянка для автомобілів. Як тільки розпочалися будівельні роботи, на акцію протесту туди навіть вийшли діти – вихованці екологічної організації «Флора». Але ні вмовляння юннатів, ні реакція городян так і не вплинули на забудовників – робітники швидкими темпами закінчували асфальтувати територію.

 

Сьогодні мешканці міста з жалем говорять: якщо такими темпами Кіровоград позбуватиметься зелених насаджень, клумб та газонів – за кілька років дихати стане нічим.
- Я живу у будинку навпроти парку і часто виходжу сюди прогулятися. Ми з сусідами дуже засмутилися, коли побачили, що перед парком будується ще одна паркова. Інакше, як свавіллям, це не назвеш! Коли там тільки знесли зелень, ми спитали у хлопців, які копали, що там буде? Вони відповіли: «йде підготовка землі під клумбу». Та коли через декілька днів увесь майданчик заасфальтували, ми, знаєте, відчули себе приниженими. Яке вони мають право так ставитися до природи і до людей?! За кого вони нас мають?! – запитує кіровоградка Валентина Григорівна.
Солідарна з нею і мама дворічного Іванка – Вероніка. Говорить, у неї немає жодного сумніву, хто стоїть за спорудженням стоянки.
- Особисто у мене немає сумнівів, що парковку побудували власники дендропарку. Всередині вони начебто і наводять порядок, а зовні їм наплювати на газони, аби тільки грошей більше заробляти. Звичайно, я гуляю з сином не біля паркану, а у самому парку, але мені не байдуже у що перетворюється район, де я живу, - зізнається молода жінка.
Ще одна жителька обласного центру – Неля Іванівна (на фото - Ред.) – теж не стримує емоцій і розчарування.
- Я дуже негативно ставлюся до того, що біля парку побудували ще одну парковку замість газону. Зрозуміло, там немало відвідувачів, але це ж не означає, що треба заасфальтувати весь проспект! Мені дуже шкода клумби, було так гарно, коли по обидві сторони алеї була зелень, росли ті ж кульбабки. А тепер стоянка. До того ж, це досить небезпечно для дітей, бо водії різні бувають. Чомусь про це ніхто не думає, - обурюється вона.
Не менш активно обговорюють тему появи стоянки й інтернет-користувачі. Більше того, припускають, що основна причина її будівництва – заробіток, мовляв, водії, що проживають поруч, ставлять туди свої автівки на ніч. За гроші…

e-max.it: your social media marketing partner