У родині Дудкіних - два десятки дітей

, Марина ОСТРОВСЬКА, "КП"

6

У селі Крупське Кіровоградського району в родині Андрія Дудкіна виховується 20 дітей, з них 16 – прийомні. Минулого тижня на гостини до родини завітали представники обласної влади.

 

Спеціально до приїзду гостей - першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Серпокрилова і начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Віри Сухопарової - діти самі спекли смачний пиріг та запросили до родинного столу, де, як водиться, у великій родині, разом, за чашкою чаю, поспілкувалися – про життя-буття, навчання у школі, особисті захоплення, а також про плани на майбутнє.
Віктор Серпокрилов відзначив, що на Кіровоградщині ще не досить багато таких сімейних будинків, де, як у родині Андрія Дудкіна, створені справді гарні умови для якісного догляду за дітьми, для їх навчання, на високому рівні поставлено виховний процес.
– Наша мета – зробити все, щоб в області таких зразкових сімейних будинків ставало дедалі більше. Ваш будинок сімейного типу – гарний приклад, як необхідно поєднувати зусилля влади, соціально відповідального бізнесу, громади, усіх добродіїв, які прагнуть допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, аби вони відчули родинне тепло та справжню турботу про себе, - розповів посадовець.
Віктор Серпокрилов наголосив, що на сьогодні у державі це питання є надзвичайно актуальним, адже Президент України поставив перед владою першочергове завдання – максимально охопити дітей-сиріт сімейними формами виховання.
У Дудкіних гості і журналісти відчули справді гарну атмосферу, дітям тут добре, і підтвердженням цьому є радісні обличчя малечі. Тут поєдналися кращі людські почуття, любов до дітей – з боку опікунів, вихователів та волонтерів, які тут працюють, та велика любов і надія в маленьких дитячих серцях.
Віктор Серпокрилов подякував господарям цього будинку за їхню украй необхідну та благородну справу, заслуговує тільки на високу оцінку.
– Такі сімейні будинки – гарна альтернатива інтернатам, можливість охопити усіх дітей сімейним вихованням, і зразковий приклад, який ми всебічно підтримуватимемо та поширюватимемо в області, – підсумував Віктор Серпокрилов, передавши дітлахам і їхнім батькам вітання від голови ОДА Андрія Ніколаєнка. Разом із тим він подарував дітям солодощі, іграшки та дитячу гойдалку й пообіцяв наступного разу привезти цікаві книжки для дитячої бібліотеки.

e-max.it: your social media marketing partner