У Гайвороні планують повністю реконструювати занедбаний парк

, Олена Сідорова

00206У Гайвороні планують перетворити занедбаний парк «Юність» на привабливе місце для відпочинку містян. На замовлення тамтешньої міськради архітектурно-проектна майстерня «Плясовиці» з Він­ниці вже розробила ескізний проект реконструкції.

Нині у парку нічого особливого, що приваблювало б молодь для відпочинку, немає. Його планують змінити до такого вигляду, аби там було приємно не тільки відпочивати, а й займатися спортом.

– Площа парку займає п’ять гектарів, – розповідає «КП» міський голова Гайворона Роман Волуйко. – Грубо кажучи, там нині швидше лісок, а не парк. Інколи молодь туди ходить займатися спортом. Поряд знаходяться дитячі садочки, технікум. В ідеалі цей парк має стати центральним для розвитку молоді. Майстерня «Плясовиці», яка розробляла ­проект, славиться неординарними і водночас реалістичними ідеями. Хочеться зробити такий парк, аби люди, гуляючи в ньому, отримували естетичне задоволення.

Після реконструкції парк планують назвати іменем Богдана Хмельницького. До цієї ідеї і прив’язують реконструкцію.

Згідно з проектом, у ньому хочуть облаштувати алеї для велопрогулянок та бігу, скейтпарк, сучасний скеледром, площу для проведення фестивалів і святкових заходів, альтанки для сімейного відпочинку та пікніку, універсальний ігровий майданчик із модульним спортивним покриттям, а також встановити телескопічні трибуни для глядачів та зони для настільних ігор.

 

0020700208


Головна площа парку матиме вільний простір із місцями для відпочинку, а по центру – фотозону у вигляді «престолу Богдана Хмельницького».

Роботи планують розпочати вже цьогоріч. Облаштування може зайняти, прогнозує міський голова, кілька років. На початку проект фінансуватимуть силами міської ради.

002090021000211


фото: майстерня «Плясовиці»

e-max.it: your social media marketing partner