Донька журналістки з Новомиргорода потребує допомоги

, Олена Казаріна

2054Журналістка з Новомиргорода Антоніна Кібук просить допомогти врятувати від інвалідності її 14-річну доньку Аліну Кравцову, пише сайт «Новомиргород».

Торік у доньки Антоніни лікарі виявили викривлення хребта, яке почало швидко прогресувати. За півроку дівчинка вже мала скаліоз четвертого ступеню. За словами столичних професорів, якщо найближчим часом не зробити операцію, дитина ризикує перетворитися на лежачого інваліда.

- Зараз є можливість вживити американський імплант, який підтримуватиме рівну спину і збереже внутрішні органи від серйозних патологій. Нам призначили термін операції – вересень цього року. І до призначеної дати потрібно зібрати чималу суму грошей – 10 тисяч доларів. Ми готові продати свою машину, але вона не коштує навіть половину від цієї суми. Я в декреті, чоловік працює в РЕС, великих зарплат не отримуємо. Тому дуже сподіваємося на підтримку небайдужих земляків, - говорить Антоніна Кібук і повідомляє для всіх небайдужих номер картки, на яку можна переказувати гроші.

Приватбанк:4405 8826 0090 5313.
Картка відкрита на ім’я батька дівчинки – Віктора Кравцова.

 

Довідки за телефоном: (098) 877 41 17.

e-max.it: your social media marketing partner