У Кропивницькому хлопець, який за півтора місяця пережив 12 операцій, потребує фінансової допомоги на лікування

, КП

12037Артур Желєзний потрапив у лікарню 11 липня. Спочатку і він, і лікарі вважали, що у хлопця отруєння, втім за кілька днів його стан дуже погіршився, з’ясували, що у нього перитоніт – сильне запалення очеревини. З однієї лікарні, де він був, його екстрено доправили у лікарню швидкої допомоги. Там зробили три операції, але стан не покращувався і мама хлопця вирішила перевести його в обласну лікарню. Наразі Артуру загалом зробили вже 12 операцій. Попереду – ще тривале і дороговартісне лікування. Мама хлопця просить фінансової підтримки.

– Після третьої операції лікарі сказали, що перитоніт сильно розповсюдився, стан вкрай тяжкий, якщо буде жити, то добре. Після того зробили ще 9 операцій. Стан то покращувався, то погіршувався. За весь період, поки він лежить у лікарні, до 10 дірочок на кишківнику йому зашивали, але з’являються нові виразки, рвуться… Останні дві не змогли зашити, бо сильне запалення. Боряться за життя, кажуть, якщо покращиться стан, зашити зможуть через 4-6 місяців, а поки вони намагаються відмежувати частину кишківника від іншої частини порожнини, щоб не розповсюджувалося зараження, – говорить мама хлопця Тетяна.


Зараз в Артура виведені дренажі і відкрита черевна порожнина, роблять щоденні перев’язки. Годують його, вводячи спеціальне харчування у вену, щоб зменшити виділення у кишківник.

– Дороговартісне лікування і харчування. Один пакет спеціального харчування коштує 1000 гривень. Для зняття запалення на день потрібно 3 уколи, упаковка на 5 уколів коштує трохи більше 5000 гривень. І припиняти їх зараз не можна, – каже жінка.

Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку «Райффайзен Банку»: 4149 5100 3134 0112
(Тетяна Желєзна)

фото: надане родиною

e-max.it: your social media marketing partner