Тримісячному малюку з Новомиргорода потрібна допомога на боротьбу за життя

, Олена Сідорова

04006Тримісячному Олексію Совенку з Новомиргорода потрібна фінансова допомога небайдужих. Він народився з численними вадами розвитку і нині потребує підтримки.

– Дитина народилася з нормальною вагою, але ручки і ніжки коротенькі, а голова велика. У нього нерозвинені внутрішні органи, в основному легені. Він не може самостійно дихати. Легені у нього настільки маленькі, що їх навіть не видно на знімку. У голові між півкулями мозку набирається якась вода. З народження я лише раз тримала його на руках… За цей час ми вичерпали всі ресурси – у тиждень іде близько чотирьох тисяч гривень. У нас ще є двоє діток, обмежуємо себе у всьому, беремо борги… Сподіваємося лише на підтримку небайдужих, – розповіла «КП» мама Олексія – Наталя.

Зараз дитина знаходиться в реанімації перинатального центру обласної лікарні.

Як зазначила «КП» головний лікар обласної лікарні Лариса Андреєва, дитинка народилася у тяжкому стані з численними вадами розвитку – лікарі фактично витягнули його з того світу. Зараз стан малюка тяжкий, але стабільний. Невдовзі медики планують перевести його в дитячу обласну лікарню.

Детальна інформація за телефоном: (098) 993-95-43 (Сергій, батько).

Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку «Ощадбанку»: 5167 4901 6925 0918 (Совенко Наталя Василівна).

 
фото: надані родиною

04005

e-max.it: your social media marketing partner