Досвід чи молодість: Що потрібно Кіровограду?

–Як 20-річний хлопець, я мав би сказати: «Дорогу молодим!», але не в цьому випадку. Звичайно, у молодих більше ідей, але як їх втілити – вони не завжди знають. Амбіційні часто програють досвідченим. Ми можемо помилятися, що досвідчений – це не активний або якийсь совдепівський бюрократ. Ми маємо обирати по тому, які досягнення у людини вже є, – каже студент-політолог Максим.
– Ви ще молода і можете не розуміти якихось речей. А я прожив життя. Мені вже 74. Давайте проведемо з вами аналогію. От ви вирішили зробити вдома ремонт. Яку бригаду покличете – тих, хто вже має за плечима десятки зроблених ремонтів, чи тих, хто щойно з’явився на ринку і ви не знаєте, що вони вміють? Отак і в питанні виборів мера. Я хочу одного: щоб ЖЕКи нормально працювали, щоб біля під’їзду горіло світло… Отим молодим це не важливо. Їм головне до кормушки допасти. Я голосуватиму за того, хто вже показав себе, хто має досвід, – ділиться своїми думками Кирило Афанасійович.
– Я вам скажу, досвід буває різний. Одні мають досвід, коли їх копняками виштовхували з Верховної ради, інший має досвід виступу на антимайдані, ще один – має досвід торгівлі побутовою технікою. Я цей список можу продовжувати. Але є і той, хто має досвід створення підприємства-візитівки міста. Мені все одно, скільки йому років, головне, щоб умів працювати і не крав, – коментує активіст кіровоградського майдану Ігор.
– Я обирала б міського голову за результатами його попередньої роботи. Якщо людина зуміла себе проявити на попередній роботі, дорости до високого рівня, то їй можна довірити і такий високий пост у місті. Молоді виграють тим, що у них є порив до роботи, якась реакційність і революційність. Але я думаю, що молоді були б органічними заступниками мера. Досвід і молодість – хороший тандем. Кіровоградці тільки від цього виграють, – говорить учитель української літератури однієї з міських шкіл Ольга Миколаївна і додає, що залишилося ще зовсім трохи і ми всі зможемо побачити, що перемогло: молодість і завзяття чи досвід і авторитет.