Ковальчук звернувся до протестувальників: Ваше життя не варте амбіцій лідерів опозиції!

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук висловив глибоку стурбованість подіями у державі і закликав мирних протестувальників повертатися додому й не жертвувати своїм життям заради задоволення владних амбіцій трійки опозиційних лідерів.

Свою заяву Ковальчук опублікував на офіційному сайті облради учора, 18 лютого.

– Ситуація, що склалася в Києві сьогодні викликає глибоку стурбованість. Акція протесту анонсована як мирна, перетворилась на криваве побоїще, що призвело до чисельних постраждалих та навіть смертей.

Але я хочу усім нагадати, що Україна була і залишається державою з європейськими цінностями, а тому для цивілізованої європейської держави є категорично неприйнятним захоплення державних будівель, нищення комунального та приватного майна, вбивства мирних людей, заклики до громадян братися за вогнепальну зброю…

Сьогодні ми побачили, наскільки далеко зайшли політичні амбіції трійки, яка називає себе лідерами опозиції. Аби досягти бажаного, їй потрібно ще більше крові, ще більше штурмів, ще більше безладу.

Хочу звернутися до усіх мирних протестувальників – повертайтеся додому! Не наражайтеся на смертельну небезпеку! Ваше життя не варте амбіцій цієї трійки!

Настав час ставити крапку у протистояннях.

Україні потрібен спокій, потрібна стабільність, держава не може існувати у хаосі – вона має розвиватися, – сказав голова обласної ради.
e-max.it: your social media marketing partner