Посібник «Кіровоградщина. Історія рідного краю» визнали книгою року

, Анна ДОБРАНЬ, «КП»

Комітет зі щорічної премії Президента «Українська книжка року» таємним голосуванням серед кращих видань 2011-2013 років назвав і наш посібник «Кіровоградщина. Історія рідного краю».

Координатор проекту, начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Євгенія Шустер розповіла, що фахівці, добираючи матеріали, які мали потрапити на сторінки видання, провели колосальну роботу. Давалося нелегко, адже одна з головних вимог була ілюструвати книгу картинами місцевих художників.

Після презентації книгу, яка вийшла у світ накладом у чотири тисячі примірників, передали у школи області. Нині прийняли рішення надрукувати додатковий тираж.

– Мені було трішечки страшнувато, але однозначно не соромно подавати книгу на конкурс. Ми зійшлися на тому, що пишемо історію до 1992 року. До початку незалежної України. Бо ще дуже пекучими є сторінки історії за останні 20 років. Різні оцінки, різні погляди, різні думки. Воно повинно відстоятися, відлежатися, відбутися в душах, в розумі. Це була моя однозначна позиція. Унікальність книги полягає у тому, що її читають не лише школярі, а й батьки, – розповідає Євгенія Шустер.

Нагадаємо, ідея створити такий посібник належить екс-очільнику регіону Сергію Ларіну. Керував проектом колишній перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов. Авторський колектив на чолі з проректором педуніверситету імені Винниченка Іриною Козир працював над виданням дев’ять місяців. Надрукували книгу у видавництві «Імекс-ЛТД».
e-max.it: your social media marketing partner