У Світловодську знову напали на офіс регіоналів

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

У ніч із 15 на 16 лютого офіс міської організації Партії регіонів у Світловодську знову зазнав нападу. Там вкотре пошкодили скляні двері та вікна. 

– Нові пошкодження приміщення побачили у неділю вранці, – розповідає керівник апарату Світловодської міської організації Партії регіонів Тетяна Красюк. – Вхідні подвійні двері пробиті наскрізь, уламки скла долетіли навіть до стенду, який висить біля конференц-зали. Кидали, як і минулого разу, цеглинами, але шкоди заподіяли значно більше. Ми нарахували лише сім розбитих вікон, не кажучи про вітринне скло та двері.

У Партії регіонів припускають, що могли діяти ті ж самі особи, що і 1 лютого.

– Думаю, вони робили це не з метою щось украсти, а щоб привернути увагу до свого «протесту». Я вважаю, так діяти – дуже ганебно. Якщо хтось незадоволений владою чи нашою політичною силою – нехай вийде і заявить про це чесно й відкрито, – зазначає Тетяна Красюк.

Керівник апарату висловила припущення, що місцеві мешканці, які живуть по сусідству, чули звуки нічного погрому, однак побоялися викликати міліцію. Тож правоохоронці прибули на місце інциденту лише вранці наступного дня.

Начальник Світловодського міського відділу міліції Дмитро Ткачонок повідомив, що за фактом нападу на офіс відкрито кримінальне провадження. Слідство схиляється до думки, що напад на офіс та пошкодження його майна здійснені з хуліганських мотивів.

Нині керівництво міської організації Партії регіонів розглядає питання щодо охорони офісу.
e-max.it: your social media marketing partner