Кличко об’їжджає Кіровоград десятою дорогою

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко має намір упродовж трьох днів, починаючи від сьогодні, відвідати три обласні центри – Черкаси, Полтаву і Дніпропетровськ, повідомляє офіційний сайт партії.

Згідно з інформацією, у рамках поїздки Кличко візьме участь у мітингах, поспілкується з населенням і зустрінеться з партактивом.

Зокрема, 14 лютого Кличко перебуватиме у Черкасах. Там він відвідає СІЗО, щоби поспілкуватися із затриманими активістами. Зустріч із мешканцями Черкас розпочнеться о 17:00 на площі Богдана Хмельницького.

15 лютого, у суботу, лідер «УДАРу» відвідає Полтаву. О 15:00 він виступить на місцевому Народному Віче біля Полтавської ОДА, а також дасть прес-конференцію для місцевих ЗМІ і зустрінеться з активістами партії.

16 лютого, у неділю, Віталій Кличко перебуватиме у Дніпропетровську. О 12:00 він візьме участь у мітингу, що відбудеться у парку імені Глоби.

До Кіровограда, попри те, що місто знаходиться на одному п’ятачку з рештою названих, опозиціонер не заїде.

З огляду на це, виникає питання, чому Кличко об’їжджає десятою дорогою місто?

Нагадаємо, у Кіровограді «УДАР» неодноразово опинявся в епіцентрі різних скандалів.

Спочатку активісти, які працювали на Кличка під час виборчої кампанії-2012 заявили, що з ними не розрахувалися, згодом голова обласного осередку визнав, що продав партію бізнесмену Миколі Онулу, ще пізніше у міській організації «УДАРу» точилися чвари через рейдерське захоплення керівних позицій людьми Онула, а насамкінець заступник Кличка Віталій Ковальчук заявив, що «кинуті» на гроші активісти, були волонтерами і їм ніхто нічого не винен.
e-max.it: your social media marketing partner