В Олександрії дівчина-підліток впала у відкритий люк

, Олена Сідорова

9539В Олександрії по вулиці Козацькій дівчина-підліток впала у відкритий люк. Інцидент стався о 8:30 ранку. Врятувало дитину від серйозних ушкоджень лише те, що вона повисла ліктями на обідку люка. Самостійно вибратися не могла, тому стала кликати на допомогу. Падіння помітили дорослі і швидко витягли її з пастки.

– Це сталося біля мого будинку, – розповідає «КП» редактор блогу «Моя Олександрія» Руслан Гаврилов. – Вийшов зранку на балкон, почув шум, а потім як дівчинка неголосно, начебто соромлячись, почала кликати на допомогу: «Мамо, мамо!». Кинувся рятувати. У цей момент вибігла і її мама. Разом витягнули постраждалу.

За словами Руслана, люк біля будинків №37 і №39 по вулиці Козацькій відкритий не менше двох місяців. За кілька метрів – ще один, також без кришки.

– У тому люку, куди провалилася школярка, кабелі і проводи. Він, напевно, належить зв’язківцям, – припускає співрозмовник «КП».

На щастя, дівчинка не постраждала.

– Сказала, що без травм, що все в порядку, тільки трохи вимазала одяг, – додає Руслан.

Тим часом у міській раді запевнили «КП», що таких випадків у місті ще не було, а аварійний люк найближчим часом пообіцяли ліквідувати.

фото: «Моя Олександрія»
e-max.it: your social media marketing partner